اخبار

تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 دی 1396
موسی پور:ضرورت توجه ویژه به بخش خصوصی به‌عنوان ضلع اثرگذار مشارکت در پروژه‌های شهرداری اهواز

  موسی پور:ضرورت توجه ویژه به بخش خصوصی به‌عنوان ضلع اثرگذار مشارکت در پروژه‌های شهرداری اهواز

امتیاز: Article Rating

نماینده شورای شهر اهواز درباره حواشی جلسه اخیر شورای شهر گفت: نظرات بخش خصوصی به‌عنوان ضلع اثرگذار مشارکت در پروژه‌های شهرداری، باید موردتوجه و احترام قرار بگیرد.حجت‌الاسلام جاسم موسی پور شامگاه سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: در جلسه روز گذشته شورای شهر مقرر شد یک درصد از مبلغ وصول‌شده از محل درآمد عوارض نوسازی در شهرداری تا سقف یک میلیارد تومان صرف خرید جوایز برای عوارض دهندگان شود.
عضو شورای شهر اهواز گفت: نیمی از این‌یک درصد برای خرید دوچرخه و نیم دیگر آن برای خرید خودروی پراید هزینه می‌شود که البته حدود دو هفته زمان برای تأیید این مصوبه در فرمانداری نیاز است.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است مبلغ درآمد شهرداری از عوارض نوسازی به 100 میلیارد تومان برسد، گفت: پیش‌بینی همکاران در شورا این است که این مبلغ وصول می‌شود و طبق تجاربشان می‌گویند این مبلغ منطقی است.
موسی پور درباره حواشی جلسه اخیر شورای شهر اهواز درباره نماینده بخش خصوصی بیان کرد: احترام و رعایت ادب در برخورد با بخش خصوصی واجب است و باید توجه داشته باشیم مشکل درآمدی شهرداری بدون مشارکت مردم و بخش خصوصی حل نمی‌شود.
وی افزود: همیشه باید یک تعامل و احترام متقابل بین شهرداری و بخش خصوصی وجود داشته باشد و اتفاقی که افتاد بیشتر سوءتفاهم بود و البته نباید فراموش کنیم که از مشتریان ثابت و وفادار شهرداری انبوه‌سازان هستند که اتفاقاً شب گذشته در تماس با پور حاجت با وی صحبت کردم و مسئله حل شد.
عضو شورای شهر اهواز اظهار کرد: 40 درصد از درآمد شهرداری از انبوه‌سازان تأمین می‌شود و باید ارتباط مثبت خود را با این قشر حفظ کنیم و هم هیئت‌رئیسه و هم اعضای شورا و شهرداری به این نکته توجه دارند.

تصاویر مرتبط
  • موسی پور:ضرورت توجه ویژه به بخش خصوصی به‌عنوان ضلع اثرگذار مشارکت در پروژه‌های شهرداری اهواز
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار