اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 13 آذر 1396
موسی پور:تزلزل ایجاد شده در مجموعه مدیریتی شهرداری باید رفع شود

  موسی پور:تزلزل ایجاد شده در مجموعه مدیریتی شهرداری باید رفع شود

امتیاز: Article Rating
حجت‌الاسلام جاسم موسی‌پور دیگر عضو شورای شهر اهواز در این باره اظهار داشت: مردم در مدیریت شهری اشکالاتی را مشاهده کردند که رای به تغییر دادند بنابراین در موضوع تغییر باید به عنوان یک اصل نگاه کرد.
وی افزود: تغییر البته باید از نوعی باشد که متکی به فشارها و عوامل بیرونی نباشد بلکه متکی بر شایسته سالاری باشد بنابراین از شهردار متدین و پرتلاش در راستای تغییرات حمایت و درصورت ضرورت نیز کمک می‌کنیم.
▪️تزلزل ایجاد شده در مجموعه مدیریتی شهرداری باید رفع شود
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اهواز تصریح‌کرد: مدیران کارآمد نیز باید ابقا و از حالت متزلزل خارج شوند زیرا حالت متزلزل به وجود آمده حالت مناسبی برای کلانشهر اهواز نیست و در مقابل نیز با مدیران و افراد ناکارآمد نیز نباید تعارف و در جابه جایی این افراد نباید امروز و فردا کرد.
وی گفت: معضل شک و تردیدی که مدیریت شهری کلانشهر اهواز دچار آن شده خیلی مناسب نیست و سبب معطلی در انجام امور شهروندان می‌شود.
▪️تغییرات نباید از موعد خارج شود
حجت‌الاسلام موسی‌پور با بیان اینکه شورا با هیچ کس تعارفی ندارد، عنوان کرد: انتصابات از وظایف شهردار است و ایشان در حال ارزیابی مسائل هستند اما نکته‌ای که مورد توجه اعضای شورا قرار دارد این است که تغییرات نباید از موعد خارج شود بلکه باید در موعد و وقت مناسب انجام شوند.
وی افزود: اگر تغییرات به شکل نامناسبی انجام شود بدون شک توقعات مردم برآورده نمی‌شود زیرا مردم انتظار دارند تغییرات در جاهایی که مدیران ناشایست داریم سریعا انجام شود.
عضو شورای شهر اهواز درباره تشکیل کمیته انتصابات گفت: کمیته انتصابات یک امر درون سازمانی شهرداری است و اعضای شورای شهر عضو این کمیته نیستند. کمیته توسط شهردار تشکیل شده که فرآیند مناسبی است زیرا کمیته انتصابات مسیر را برای ورود افراد شایسته، متخصص و به دور از لابی باز می‌کند.
وی تصریح‌کرد: انتظار داریم که این کمیته مرتب رصد و جلسات آن برگزار شود و همه به خروجی کمیته انتصابات پایبند باشند.
حجت‌الاسلام موسی‌پور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برخی معتقدند که کمیته انتصابات تشکیل نشده است، گفت: کمیته انتصابات بر اساس اطلاعاتی که دادند تشکیل و انتصابات اخیر نیز در همین کمیته صورت گرفته اما نکته‌ای که وجود دارد کندی روند تغییرات در برخی از مناصب بوده که نیازمند تسریع است.
https://t.me/shoraahvaz5
تصاویر مرتبط
  • موسی پور:تزلزل ایجاد شده در مجموعه مدیریتی شهرداری باید رفع شود
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار