اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 25 مهر 1396
موسی پور:به موازات عمران و توسعه شهر به موضوع مهم فرهنگ نگاه ویژه ای داشته باشیم

  موسی پور:به موازات عمران و توسعه شهر به موضوع مهم فرهنگ نگاه ویژه ای داشته باشیم

امتیاز: Article Rating
جاسم موسی پور در نطق پیش از دستور خود به سخنان اخیر رییس جمهور امریکا بر ضد سپاه پاسداران واکنش نشان داد و اظهار کرد: امروز سپاه تنها ملجا و امید ملت های آزاده و مستضعف منطقه و جهان است و حمایت های سپاهیان اسلام داعش را بر نقطه بدون بازگشت و مرز پرتگاه نابودی کشانده است.
وی ادامه داد: به نمایندگی از اعضای شورا اعلام می کنم که سپاه پاسداران نهادی است که ورای جناح ها و سلیقه ها، مورد اعتماد و اتکا همه ایرانیان و نقطه امید همه مظلومان جهان است.
عضو شورا شهر در ادامه با تاکید بر این که در اداره شهر اهواز فرصت آزمون و خطا و تکرار اشتباهات گذشته وجود ندارد، عنوان کرد: حتی یک لحظه را نباید در خدمت جهادی و بی منت به مردم، رفع محرومیت ها و انجام پروژه های بزرگ و ماندگار از دست بدهیم.
وی یادآور شد: کمیسیون فرهنگی شورای شهر اهواز با رصد دقیق و عادلانه وضعیت شهر، تلاش گسترده و همه جنبه ای را برای رفع آسیب های اجتماعی و محرومیت های فرهنگی دیرپا آغاز کرده است و باور داریم در کنار جبران عقب ماندگی های شهر، اولویت نگاه و رویکرد شهردار و مدیریت شهری را به موازات توسعه، به موضع اثرگذار فرهنگ تغییر دهیم.
موسی پور با اشاره به برخی پروژه های شهری اهواز، وضعیت آن ها را اسفناک خواند و گفت: وضعیت نگهداری و بهره برداری از دو پارک بانوان، 74 زمین ورزشی و یک سرای محله اسفناک است؛ امکانات ورزشی موجود به شکل عادلانه و نظام مند تقسیم نمی شود و به دلیل جانمایی نادرست، بانوان نتوانسته اند با پارک های بانوان ارتباط برقرار نکردند. 
وی ادامه داد: اگرچه بانوان در شورای پنجم صاحب کرسی نیستند، ولی تک تک اعضای شورا خود را مدافع حقوق بانوان می دانند و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا از هیچ تلاشی برای رفع محرومیت ها و رسیدگی به این بخش فروگذار نخواهد کرد.
عضو شورا شهر خواستار مدیریت و نظارت جدی تر شهرداری بر بحث خدمت رسانی به زوار حسینی شد و بیان کرد: در آستانه اربعین شاهد بزرگ ترین راهپیمایی تاریخ و خلق یک حماسه هستیم بنابراین انتظار است قوی تر از سال های گذشته تمهیدات مناسب تری برای زوار حسینی اندیشیده شود.
موسی پور با انتقاد از وضعیت خدمات دهی به زایران گفت: با وجود همت مدیریت شهری، سرعت کافی برای خدمت رسانی وجود ندارد در حالی که مدیریت شهرداری اهواز باید ضمن بسیج همه نیروها، حماسه ای در زمینه کمک به زوار حسینی خلق کند.
تصاویر مرتبط
  • موسی پور:به موازات عمران و توسعه شهر به موضوع مهم فرهنگ نگاه ویژه ای داشته باشیم
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار