اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 11 مهر 1396
موسی پور:اماکن ورزشی اهواز از طریق مزایده واگذار می‌شوند

  موسی پور:اماکن ورزشی اهواز از طریق مزایده واگذار می‌شوند

امتیاز: Article Rating

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اهواز گفت: جهت بهره‌برداری کافی و نگهداری صحیح از اماکن ورزشی به ویژه چمن‌های مصنوعی این نقاط از طریق مزایده واگذار می‌شوند.

حجت‌الاسلام جاسم موسی‌پور با اشاره به جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اهواز، اظهار داشت: موضوع این جلسه، بهره‌برداری از اماکن ورزشی به ویژه چمن‌های مصنوعی متعلق به شهرداری بود.

وی با اشاره به این‌که برای احداث و نگهداری از اماکن ورزشی زحمات بسیاری کشیده شده است، گفت: متاسفانه از این اماکن بهره‌برداری مناسبی صورت نمی‌گیرد؛ وضعیت نگهداری این نقاط نیز نامناسب است.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اهواز ادامه داد: در این جلسه با حضور اعضای کمیسیون موضوع واگذاری اماکن ورزشی از طریق مزایده و براساس دستورالعمل به افراد واجد شرایط که بتوانند بهره‌برداری لازم را ببرند مطرح و به بحث گذاشته شد.

موسی‌پور افزود: لایحه واگذاری در جلسه کمیسیون امروز با اصلاحاتی مصوب شد که از اکنون با انجام مزایده و زیرنظر سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز بتوان از این امکان به شکل متمرکز واگذار کرد.

وی با بیان این‌که در سطح شهر اهواز نزدیک به 74 مکان ورزشی به ویژه چمن مصنوعی وجود دارد که این زمین‌ها با توجه به امکانات موجود در آنها به سه بخش تقسیم‌بندی می‌شوند، عنوان کرد: زمین‌های که از قابلیت‌های لازم برخوردار باشند واگذار خواهند شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اهواز گفت: ارتقا و افزایش تعداد اماکن ورزشی به ویژه چمن‌های مصنوعی در برنامه کمیسیون نیز قرار دارد چراکه این میزان نیازمند کلانشهر اهواز را برطرف نمی‌کند و بنا است که طی سال‌های آینده افزایش دهیم.

موسی‌پور با اشاره به این‌که برخی از اماکن ورزشی چند منظوره و شامل چمن مصنوعی، تنیس، فوتبال دستی، بسکتبال هستند، ادامه داد: اماکن ورزشی اهواز که قابلیت گسترش دارند را باید در قالب برنامه جامع عملیاتی کرد؛ متاسفانه در این زمینه نسبت دیگر کلانشهرها عقب هستیم و باید با سرعت بیشتری به مسئله ورزش اهمیت دهیم.

وی با بیان این‌که در زمینه استخرها از مشارکت‌های مردمی و سرمایه‌گذاران استقبال می‌کنیم، خاطرنشان کرد: اهواز شهر گرمی است و باید حداقل در زمینه نورپردازی اماکن ورزشی برای استفاده در شب‌ها نیز اقدامی انجام داد.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اهواز اظهار داشت: بر اساس لایحه‌ای که در صحن شورا مصوب شد مساجد، هیئت‌ها و مواکبی که از شهرداری درخواست مساعدت کرده بودند با مصاحبه کمیسیون فرهنگی، اسامی و مبلغ به شهرداری اعلام و اکنون در روند پرداخت قرار داد که این تعداد بیش از 120 مورد است.

تصاویر مرتبط
  • موسی پور:اماکن ورزشی اهواز از طریق مزایده واگذار می‌شوند
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار