اخبار

تاریخ انتشار: شنبه 13 اردیبهشت 1399
موسی پور:استانداري و فرمانداري اهالي مشعلي را از پاسکاری خلاص كنند

  موسی پور:استانداري و فرمانداري اهالي مشعلي را از پاسکاری خلاص كنند

امتیاز: Article Rating

حجت الاسلام والمسلمين شيخ جاسم موسي پور گفت : جهت جلوگیری از حیف و میل بیت المال و جلوگیری از تحمیل هزینه مالی و روانی به شهروندان در پروژه های آسفالت باید از عدم حفاری مجدد توسط دستگاه های خدماتی حتی المقدور اطمینان حاصل شود‌.
رئيس كميسيون فرهنگي شوراي شهر اهواز در خصوص مشكلات كوي مشعلي اظهار داشت : بعد از بررسی نقشه های ازبلت (اجرایی) آبفا مشخص گردید اکثر معابر کوی مشعلی علی رغم تلاش شرکت آبفای اهواز به علت عدم تکمیل پروژه های فاضلاب امکان آسفالت ندارند، ولی شهرداری منطقه یک اهواز در تلاش است که با رعایت اولویت، زیرسازی و آسفالت بعضی از کوچه های تکمیل شده را انجام دهد و در حال حاضر نيز لکه گیری را شروع کرده است.
وي خاطر نشان كرد : شهرداری کوت عبدا... یا باید به این محله خدمات مناسب ارائه دهد یا اینکه دست از سر این مردم محروم بردارد و بگذارد شهرداری اهواز کار خود را بکند.
عضو شوراي شهر اهواز افزود : استانداری و فرمانداری کی می خواهند به این غائله خاتمه دهند و مردم را از این پاسکاری ها خلاص كنند؟!
دكتر موسي پور گفت : نامه ممانعت شهردار کوت عبدا... برای جلوگیری از اقدامات شهرداری اهواز موجود است و در صورت لزوم رسانه ای خواهد شد.
وي اظهار داشت : فرمانداری اهواز به وظایف قانونی خودش عمل کند و از تعیین تکلیف مکتوب محدوده شهرها شانه خالی نکند و همچنین در دیگر مناطق به وظیفه قانونی خود جهت هماهنگی بین دستگاه های خدمات رسان (آبفا و شهرداری) عمل کند.
رئيس كميسيون فرهنگي شوراي شهر اهواز عنوان كرد : در غیر اینصورت مردم همچنان در برخی مناطق اهواز با وجود حفاری ها و خرابی ها و ناهماهنگی ها شاهد مناطق شبه جنگ زده خواهند بود و مسئولیت آن متوجه فرمانداری خواهد بود.
موسي پور در پايان خاطر نشان كرد : شوراي اسلامي شهر اهواز در حد ظرفیت قانونی سعی كرده است میزبان خوبی برای این هماهنگی ها باشد، در عدم وجود مدیریت واحد، بحث هماهنگی در اهداف و برنامه ریزیها در کلانشهرها بسیار کلیدی است.

تصاویر مرتبط
  • موسی پور:استانداري و فرمانداري اهالي مشعلي را از پاسکاری خلاص كنند
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار