اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 15 آبان 1397
موسوی زاده:دولت سهم خود را از متروی اهواز پرداخت كند| با روند فعلی متروی اهواز تا 10 سال دیگر هم افتتاح نمی شود

  موسوی زاده:دولت سهم خود را از متروی اهواز پرداخت كند| با روند فعلی متروی اهواز تا 10 سال دیگر هم افتتاح نمی شود

امتیاز: Article Rating

سید محسن موسوی زاده گفت: در این دولت پرداخت ها خیلی کم بوده است و با این روندی که پیش می رود 10 یا 15 سال دیگر نیز متروی اهواز فعالیت نخواهد شد. دولت بایستی به صورت ویژه برای متروی اهواز پای کار بیاید

سید محسن موسوی زاده نماینده استان خوزستان در شورای عالی استانها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها با اشاره به متروی اهواز اظهارداشت: از اساس که پروژه متروی اهواز شروع شد، قرار شد" نصف هزینه را دولت و نصفی دیگر را شهرداری پرداخت کند. در دولت قبل این مبلغ پرداخت شد و فعالیت در یک خط آن شروع شد. متاسفانه در این چند ساله به علت عدم پرداخت کامل هزینه ها فعالیت متوقف شد.

وی با بیان اینکه شرکت طرف قراداد مطالبات سنگینی دارد که پرداخت نشده است و مجبور به اخراج کارگران خود شد گفت: در شورای پنجم مبلغی را از طریق وام پرداخت شد و توانستند تقریبا 2 کیلومتر حفاری خود را ادامه دهند و 6کیلومتر هم ریل گذاری کردند ولی مجددا قریب به 6 ماه است که کار متوقف شده است.

نماینده خوزستان در شورای عالی استانها افزود: در این دولت پرداخت ها خیلی کم بوده است و با این روندی که پیش می رود 10 یا 15 سال دیگر نیز متروی اهواز فعالیت نخواهد شد. دولت بایستی به صورت ویژه برای متروی اهواز پای کار بیاید . این معطلی نمای شهر را نیز بهم ریخته است.


تصاویر مرتبط
  • موسوی زاده:دولت سهم خود را از متروی اهواز پرداخت كند| با روند فعلی متروی اهواز تا 10 سال دیگر هم افتتاح نمی شود
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار