اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 26 آبان 1399
موسوي‌نژاد:آلودگی هوای اهواز هیچ ارتباطی با سایت صفیره ندارد

  موسوي‌نژاد:آلودگی هوای اهواز هیچ ارتباطی با سایت صفیره ندارد

امتیاز: Article Rating

سيد ناصر موسوي‌نژاد عضو شوراي شهر اهواز گفت: در چند سال  گذشته سایت صفیره به دلایل مختلف دچار مشکلات متعددی بوده است و آتش‌سوزی‌هایی نیز در آن رخ داده که آخرین آن سه ماه پیش بوده و جدیدا آتش‌سوزی رخ نداده و بیشتر گازهای متان هستند که البته مشکلات هوای اهواز علی الخصوص درغرب آن و بسیاری از شهرها هیچ ارتباطی با سایت صفیره و حتی سایت قدیمی که در زمین نفت واقع شده ندارد. و علت آن را باید در فیلرهای نفتی، کربن بلک، فولادها و... جستجو کرد.
وی افزود: البته به صورت پراکنده دوده‌هایی در چند ماه اخیر بعد از آتش سوزی به وجود آمده بود که بسیار محدود بوده و هیچگاه با توجه به مسیر باد و حجم آن به شهر اهواز وارد نشده است. سازمان پسماند اخیرا در زمینه رفع مشکلات با حمایت شورای شهر کارهای زیادی را شروع کرده است.
سیدناصر موسوی‌نژاد بیان کرد: احداث سلول شماره ۳ سایت پسماند که در حال اجرا می‌باشد و سلول شماره ۲ به زودی به مناقصه گذاشته خواهد شد که با بهره‌برداری از هر یک از این سلول‌ها بخش عمده‌ای از مشکلات سایت پسوند صفیره حل خواهد شد.
عضو شورای کلانشهر اهواز یادآور شد: واقعیت این است که سایت صفیره مشکلاتی از سال‌ها پیش داشته که قطعاً با حمایت شهردار و شورای شهر هر یک از این موارد در آینده نه چندان دور برطرف خواهد شد. البته دولت باید در زمینه اعتباری به این مسئله مهم کمک کند.

تصاویر مرتبط
  • موسوي‌نژاد:آلودگی هوای اهواز هیچ ارتباطی با سایت صفیره ندارد
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار