اخبار

تاریخ انتشار: چهارشنبه 22 فروردین 1397
محرومیت زُدایی از مناطق کم برخوردار توسط شهرداری ها

  محرومیت زُدایی از مناطق کم برخوردار توسط شهرداری ها

امتیاز: Article Rating
⬜️ عضو پنجمین دوره شورای شهر اهواز تأکید کرد:
محرومیت زُدایی از مناطق کم برخوردار توسط شهرداری ها
🔷 عضو پنجمین دوره شورای شهر اهواز بر محرومیت زُدایی از مناطق کم برخوردار توسط شهرداری ها تأکید کرد.
🔶 سیدمحسن موسوی‌زاده گفت: به دلیل توسعه ی نامتوازن و وجود نقاط محروم فراوانی در اطراف شهر، نیاز است شهرداران محترم مناطق و شهردار محترم اهواز محرومیت زُدایی از این مناطق را در دستور کار خود قرار دهند و به ایجاد توازن و تعادل در ارائه ی خدمات شهری کمک کنند.
🔷 وی با بیان این که شهر همچون یک موجود زنده نیازها و احتیاجاتی برای ادامه حیات دارد، گفت: اولین و اساسی ترین این نیازها برای شهر اهواز به عنوان مرکز استان و پایتخت دفاع مقدس با ظرفیت های متعدد، هماهنگی و هم فکری تمامی دستگاه ها و مسئولین استانی و شهرستانی است که در صورت تحقق این امر بسیاری از امور با سرعت و جدیت و دقت بیش تری پیش خواهد رفت و از دوباره کاری و اتلاف سرمایه جلوگیری خواهد شد.
🔶 به گفته ی این عضو شورای اسلامی شهر، شناسایی مشکلات شهر، دسته بندی و اولویت بندی کردن مشکلات، استفاده از مشاورین مجرب و متعهد می تواند به پیش بُرد امور کمک شایانی نماید.
موسوی‌زاده گفت: از شهردار تلاش گر اهواز انتظار داریم موضوع شورایاری ها در مناطق مختلف اهواز و تقویت نواحی شهرداری را در برنامه ی خود داشته باشد.
 🔷 وی افزود: امیدواریم شهردار محترم با سرعت بیشتری پروژه های نیمه تمام را به سرانجام برساند و موضوع ترمیم ناوگان حمل و نقل، رسیدگی به فضای سبز شهری، نظام مند کردن سیستم پرداخت حقوق به نیروهای پیمانکاری، برون سپاری خدمات شهرداری و جذب سرمایه و سرمایه گذار را نیز در اولویت کار خود قرار دهد.
🔶 عضو پنجمین دوره شورای شهر اهواز در ادامه با بیان این که مردم شریف استان خوزستان از قومیت های مختلف سال هاست که در کنار هم زندگی مسالمت آمیزی داشته اند و در لحظات حساسی مانند دفاع مقدس دوشادوش یکدیگر از عزت و شرف این مرز و بوم دفاع کردند، ادامه داد: موید این جان فشانی ها کلام گُهربار امام راحل بود که فرمودند: «خوزستان دین خود را به اسلام و انقلاب ادا کرده است» لذا اکنون نوبت مسئولین است که دین خود را به مردم ادا کنند که متاسفانه آن گونه که حق آنها بود تا به حال انجام نشده البته منکر تلاش های مسئولین هم نیستیم اما باید تلاش بیش تری انجام شود.
🔷 موسوی‌زاده با اشاره به خطای صدا و سیما که در این چند روز اخیر باعث رنجش خاطر جمع کثیری از مردم شریف و نجیب عرب خوزستان شده است، گفت: ضمن گلایه و اعتراض به این اقدام از مسئولین ذی ربط درخواست دارم که با موثرین در این امر برخورد لازم را انجام داده و جلوی این اقدامات نسنجیده را بگیرند تا دیگر بار شاهد تکرار این مسائل نباشیم.
🔶 عضو پنجمین دوره شورای شهر اهواز با اشاره به آتش‌سوزی قهوه‌خانه‌ای در اهواز که به مرگ ۱۱ نفر منجر شد، گفت: متاسفانه در ابتدای سال شاهد اتفاق ناگوار حریق در قهوه خانه کوی علوی بودیم که منجر به فوت 11 نفر از جوانان همشهری ما شد که در وهله ی اول درگذشت این عزیزان را به خانواده معزز آن ها و سپس به مردم اهواز تسلیت می گویم و غفران الهی برای جان باختگان و صبر جمیل برای خانواده هایشان را از خداوند متعال خواستارم و نیز امیدوارم مصدومین این حادثه به زودی بهبود پیدا کنند و در صحت و سلامت باشند.
🔷 موسوی‌زاده افزود: از مسئولین محترم تقاضا دارم با همفکری و همکاری یکدیگر ضمن شناسایی خلاءها و مشکلات موجود نسبت به رفع مشکلات این شهر اقدام نمایند و با تدابیر خود جلوی تکرار این گونه حوادث را بگیرند چون قطعاً در تمام این مشکلات پیشگیری مقدم بر درمان است.
🔶 وی همچنین از بزرگان قبایل و شیوخ محترم که با حضور به موقع خود ضمن جلوگیری از ایجاد اختلافات قبیله ای اجازه سواستفاده را به افراد معاند نظام ندادند تقدیر کرد و گفت: پر واضح است که پیش گیری سریع نیروهای امنیتی و نظامی در شناسایی و دستگیری عامل این حادثه قابل ستایش است.
🔷 عضو پنجمین دوره شورای شهر اهواز در ادامه به خدمات مطلوب شهرداری در ایام نوروز اشاره و اظهار داشت: به نیابت از اعضای شورای شهر اهواز از شهردار محترم بابت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و مهمان های نوروزی در ایام نوروز تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم با تدبیر  و برنامه ریزی بیش تر در سال های آتی شاهد عملکرد ارزنده تری باشیم.
تصاویر مرتبط
  • محرومیت زُدایی از مناطق کم برخوردار توسط شهرداری ها
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار