اخبار

تاریخ انتشار: شنبه 03 آبان 1399
فلسفی: شهردار اهواز با اشخاص در ارتباط هست نه با مجموعه شورای شهر!

  فلسفی: شهردار اهواز با اشخاص در ارتباط هست نه با مجموعه شورای شهر!

امتیاز: Article Rating

«محمد جعفر فلسفی» رئیس کمیسیون عمران، شهرسازی و معماری شورای شهر اهواز در این خصوص به خبرنگار مهر می‌گوید: زمانی که بخواهیم انتصابات اخیر شهردار را بررسی کنیم باید به مقطع زمانی این تغییرات، نوع و شیوه انتصاب‌ها دقت کنیم تا مشخص شود با چه هدفی این تغییرات انجام شده است.

وی اضافه می‌کند: این فرضیه که انتصابات روی نظرات اعضای شورا در زمینه بررسی وضعیت شهردار تأثیرگذار بوده یا نه را می‌توان در روزهای آینده به خوبی مشاهده کرد و همچنین آثاری در این خصوص در بین اعضای شورا دیده شده است.

فلسفی با بیان اینکه برخی از مدیران عزل شده از جریان عزل شبانه خود خبر نداشته‌اند، تصریح می‌کند: یکی از مهم‌ترین معاونت‌های شهرداری در آستانه فصل بارندگی تغییر کرد و یا اینکه مدیران شهرداری برخی مناطق تنها چند ماه از فعالیت شان می‌گذشت که بار دیگر جابه‌جا شدند و این رویه نشان می‌دهد که انتصابات در شهرداری ریشه در تلاش برای ابقاء و دخالت‌های غیر دارد.

این عضو شورای شهر اظهار می‌کند: یکی از ایراداتی که به نحوه عملکرد شهردار وارد شد، این است که کمترین ارتباط را با شورای شهر دارد و در بسیاری از جلسات شرکت نمی‌کند؛ در اصل می‌توان گفت شهردار با اشخاص در ارتباط هست نه با مجموعه شورای شهر که این مسئله یک ضعف محسوب می‌شود و باید اصلاح شود.

وی با بیان اینکه ریشه شهرداری، شورای شهر است، در ادامه می‌گوید: شهر اهواز در این زمان با مشکلات بسیاری مواجه است؛ لذا تعامل شهرداری و شورای شهر در این زمینه باید افزایش یابد تا بتوان به این معضلات رسیدگی کرد.

تصاویر مرتبط
  • فلسفی: شهردار اهواز با اشخاص در ارتباط هست نه با مجموعه شورای شهر!
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار