اخبار

تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 دی 1396
فلسفی:مسائل اقتصادی دستاویز دشمنان نظام برای مداخله در کشور

  فلسفی:مسائل اقتصادی دستاویز دشمنان نظام برای مداخله در کشور

امتیاز: Article Rating

رییس شورای شهر اهواز با بیان اینکه دشمنان کشور و اخلالگران مشکلات اقتصادی را بهانه و دستاویز قرار داده اند گفت : نمی توان منکر برخی مشکلات اقتصادی در کشورشد، مسئولان کشور باید علاوه بر پر کردن خلاهای کشور، فشارهای وارد شده بر مردم را هم در نظر بگیرند.
محمد جعفر فلسفی در بیست و یکمین جلسه شورای شهر اهواز با تصریح به اینکه جهت اعتراضات نسبت به روز نخست تغییر کرده خاطر نشان کرد: تجمعات با اعتراض نسبت به مسائل اقتصادی آغاز شد اما رفتار هنجارشکنانه برخی معترضان در روزهای گذشته سبب اختلال در روند زندگی عادی مردم شده است.
وی با تاکید بر اینکه مشکل اخلال گران مسائل اقتصادی و گرانی نیست افزود: هفته گذشته در دیداری که با مقام معظم رهبری داشتیم ایشان فرمودند مهم ترین نقشه دشمن گرفتن اعتماد به نفس از طریق بزرگنمایی کاستی ها و کمبودهاست.
فلسفی تاکید کرد: امروز در فضای مجازی هزاران توپخانه درحال شلیک به نظام جمهوری اسلامی است.
وی با اشاره به اینکه هرگونه مشکل در داخل کشور سبب خوشحالی رژیم آل سعود می شود گفت: همچنین هفته گذشته چهار کارگروه توسط آمریکا و اسراییل برای مقابله با ایران تشکیل شد، پس از موفقیت های اخیر جمهوری اسلامی و نیروی مقاومت در سطح منطقه ، پیش بینی می شد که رقیب اصلی کشور دست به چنین اقداماتی بزند.
وی با اشاره به اینکه دشمنان هربار به یک بهانه قصد دخالت در کشور را داشته اند افزود: پس از انقلاب اسلامی شاهد حوادثی مانند تحرکات مرزی، ترور نیروهای ارزشمند و جنگ تحمیلی بودیم ولی ملت ایران به رغم آنکه آمادگی چنین جنگ وسیعی را نداشتند اما با اقتدار ایستادگی کردند و امروز هم پاسخ اخلالگران را خواهند داد.

تصاویر مرتبط
  • فلسفی:مسائل اقتصادی دستاویز دشمنان نظام برای مداخله در کشور
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار