اخبار

تاریخ انتشار: یکشنبه 23 فروردین 1394
عاشور سواری پور با تاکید بر لزوم رعایت اصل شایسته سالاری در انتصابات گفت:نقض اصل شایسته سالاری در انتصابات موجب ناامنی شغلی می شود

  عاشور سواری پور با تاکید بر لزوم رعایت اصل شایسته سالاری در انتصابات گفت:نقض اصل شایسته سالاری در انتصابات موجب ناامنی شغلی می شود

امتیاز: Article Rating

عاشور سواری پور گفت: انتصابات اخیر در شهرداری اهواز نقشه ای از پیش طراحی شده با دخالت چند تن از اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز و با نقض آشکار اصل شایسته سالاری بوده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی کلانشهر اهواز؛ عاشور سواری پور در نطق پیش از دستور کار نخستین نشست علنی اعضای این شورا در سال جدید اظهار کرد: از هیات رییسه شورای اسلامی کلانشهر اهواز درخواست دارم جلسات شورا تا زمانی که شهردار کلانشهر اهواز به منظور پاسخگویی به انتصابات نامناسبی که در اواخر سال پیشین صورت گرفته در صحن شورا حضور نیافته است به حالت تعلیق در بیایند.
وی با انتقاد از انتصاباتی که در شهرداری کلانشهر اهواز صورت گرفت بیان کرد: این انتصابات با نقض آشکار اصل شایسته سالاری و بر مبنای دخالت چند تن از اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز صورت گرفته اند که هشدار می دهم ادامه این روند زمینه ساز بروز احساس ناامنی شغلی در میان مدیران  عالی، میانی و اجرایی خواهد شد.
رییس کمیسیون برنامه ریزی و بودجه شورای اسلامی کلانشهر اهواز با اشاره به توافقات اولیه صورت گرفته در مذاکرات کشورهای 5+1 گفت: فارغ از هرگونه جناح بندی حزبی و هرگونه دیدگاه سیاسی که داشته باشیم جا دارد از زحمات تیم مذاکره کننده و به خصوص محمد جواد ظریف تشکر نموده و قدردان تلاش های مجاهدان جبهه دیپلماسی این سرزمین باشیم.
سواری پور ادامه داد: بی تردید این موفقیت جز در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری و حمایت های ایشان ممکن نبوده است و نیک می دانیم که وی همواره حافظ منافع و خواسته های به حق ملت ایران بوده است.
عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز با اظهار تاسف از حادثه تیراندازی به سه تن از ماموران نیروی انتظامی در شهرستان حمیدیه و قتل آنها توسط عواملی ناشناس گفت: در ایامی که خوزستان سرزمین کربلای ایران میزبان کاروان های راهیان نور و مهمانان نوروزی بود عده ای دست به خلق جنایتی ناجوانمردانه زده و قلب مردم این استان را به درد آوردند، این ضایعه دردناک را به ملت شهیدپرور خوزستان تسلیت عرض نموده و از همین تریبون اعلام میکنم که مردم خوزستان دشمنان را از اقدام شوم و غیرانسانی خود پشیمان خواهند ساخت.
وی در پایان اظهارات خود بیان کرد: در سال همدلی و همزبانی امیدوارم در مسیری توام با همدلی و وحدت و تعامل بتوانیم به روند خدمات رسانی خود به شهروندان تسریع ببخشیم؛ همچنین فرا رسیدن سالروز ولادت فاطمه زهرا "س" را به تمام بانوان فداکار جامعه ایران تبریک عرض می نمایم.
 

تصاویر مرتبط
  • عاشور سواری پور با تاکید بر لزوم رعایت اصل شایسته سالاری در انتصابات گفت:نقض اصل شایسته سالاری در انتصابات موجب ناامنی شغلی می شود
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار