اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 28 فروردین 1397
سی و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر برگزار شد

  سی و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر برگزار شد

امتیاز: Article Rating
 رئیس شورای شهر اهواز در سی و چهارمین جلسه علنی شورا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: بی‌شک امنیت امروز ما مرهون جان‌فشانی‌های ایثارگران و خون‌های پاک شهیدان هشت سال دفاع مقدس است.
محمد جعفر فلسفی اظهار امیدواری کرد که با انجام وظیفه خود به نحو احسن، پیرو صدیقی باشیم برای تمام  کسانی که در راستای به ثمر رسیدن این انقلاب تلاش کردند.
🔶 وی در ادامه با اشاره به حمله موشکی آمریکا، انگلیس و فرانسه به کشور سوریه، این اقدام را محکوم کرد و اظهار داشت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری تجربه به تمام دنیا ثابت کرده است تلاش مذبوحانه کشورهای استکباری از روی استیصال است.
🔷 رئیس شورای شهر اهواز با بیان این که این اقدام هیچ گونه وجاهت قانونی ندارد، افزود:  حمله موشکی به کشور سوریه و قُلدرمآبی این حُکام تاثیر بسیار منفی بر افکار عمومی دنیا گذاشت و باعث شد جبهه مقاومت اقتدار بیش تری پیدا کند و بیش از پیش تقویت شود.
🔶 به گفته ی وی، تلاش مذبوحانه امریکا برای این که ثابت کند در دنیا حرفِ اول را می زند، بی نتیجه مانده و واقعیت صحنه نشان دهنده عدم پیروزی آن ها است.
🔷 فلسفی ادامه داد: تلاش این کشورها در شکل گیری داعش  و امید به این که حضور آن ها در منطقه حضوری مستمر و درازمدت باشد به یک رویای واهی تبدیل شده است و هر روز که می گذرد نتیجه  جبهه مقاومت ها آثار و برکات خود را نشان می دهد.
🔶 وی افزود: آن ها می خواستند با این حرکت فضای رُعب و وحشت را در منطقه ایجاد کنند اما می دانند که تداوم این حرکات نتیجه بخش نخواهد بود.
🔷 منتخب پنجمین پارلمان شهری اهواز همچنین با اشاره به بارندگی های اخیر در اهواز گفت: این رحمت الهی امید را در دل های مردم زنده کرد و فضای نگران کننده ای را که در خصوص خشکسالی وجود داشت تا اندازه ای بهبود بخشید.
🔶 فلسفی گفت: به دلیل شدت این بارندگی ها علی رغم تمهیداتی که اندیشیده شده بود مشکلاتی برای شهروندان به وجود آمد که مسئولیت ما را نسبت به گذشته سنگین تر می کند.
🔷 وی با اشاره به آب گرفتگی زیرگذر شریعتی در بارندگی های اخیر اظهار داشت: زیرگذر شریعتی در نزدیکی رودخانه کارون قرار گرفته و حجم آبی که به شبکه اصلی منتقل می شود  فاصله ای با رودخانه ندارد لذا وقتی باران شدت می گیرد شبکه کِشش خود را از دست می دهد و هرچه این آب پمپاژ شود پس زده می شود.
🔶 فلسفی اظهار امیدواری کرد که هرچه سریع تر تمهیدات لازم برای مرتفع کردن این معضل اندیشیده شود و شبکه ی مجزایی برای  این گذرگاه ایجاد گردد
🔷 رئیس شورای شهر اهواز با انتقاد از این که برخی تلاش می کنند این مشکل را به شورا و شهردار فعلی نِسبت دهند، این کار را یک اشتباه آشکار عنوان و تصریح کرد: اگر کسی انتقادی دارد نباید بی جهت وصله ای به شهرداری بچسباند؛ در خصوص آب‌گرفتگی از گذشته مشکلاتی وجود داشت و باید منتقدان انصاف را رعایت کنند و همه ما با هم و با هم دلی و همکاری یکدیگر به پیش رفت و آبادانی شهر عزیزمان کمک کنیم.
تصاویر مرتبط
  • سی و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر برگزار شد
  • سی و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر برگزار شد
  • سی و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر برگزار شد
  • سی و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر برگزار شد
  • سی و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر برگزار شد
  • سی و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر برگزار شد
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار