اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 14 مهر 1394
سید محمد جواد رضوی: تضعیف جایگاه عضو شورای شهر، تضعیف جایگاه نهاد شورای شهر است

  سید محمد جواد رضوی: تضعیف جایگاه عضو شورای شهر، تضعیف جایگاه نهاد شورای شهر است

امتیاز: Article Rating

عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز از عدم دعوت نمایندگان شورا به کمیسیون توافقات شهرداری انتقاد نمود و خواستار پیگیری این موضوع از سوی ریاست شورای اسلامی کلانشهر اهواز شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی کلانشهر اهواز؛ سید محمد جواد رضوی در صد و هفتمین نشست علنی اظهار کرد: کمیسیون توافقات شهرداری کمیسیونی بدون حق الزحمه است که بنده و آقای هوشنگ شیرمردی به عنوان نمایندگان شورا در این کمیسیون عضو هستیم اما از بدو عضویت تا 3 ماه بعد که به این کمیسیون دعوت نشدیم تا پس از پیگیری های مداوم دو جلسه دعوت کردند و پس از آن  دیگر کمیسیون تشکیل نشد.
وی افزود: کمیسیون تشکیل نمی شد اما به طور دست گردان امضای اعضای کمیسیون جمع آوری می شد که پس از چند مرتبه امضا کردن اعلام نمودم پس از این فقط در صورت حضور در کمیسیون حاضر به امضا هستم اما در آخرین مرحله یک نفر با صورت جلسه کمیسیون به دفتر بنده مراجعه نموده و می گوید در شهرداری به او گفته اند اگر رضوی امضا نکند مشکلی نیست و می توانند اسم رضوی را لاک بگیرند!
رضوی  بیان کرد: سوال بنده این است که پس از تماس با مسئول کمیسیون های شهرداری ایشان به من اعلام نمود که کمیسیون توافقات به طور کل ملغی شده است با توجه به اینکه این کمیسیون مصوبه شورا است در صورت لغو شدن بهتر نبود حداقل با یک تماس تلفنی این موضوع را به رییس شورا اطلاع می دادند تا جایگاه نماینده شورا نادیده گرفته نشود؟ اینجا جایگاه بنده تضعیف نشده است بلکه جایگاه شورای شهر تضعیف شده است.
گفتنی است با دستور ریییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز مسئول کمیسیون های شهرداری در جلسه حضور یافت و پس از ارائه توضیحات این کمیسیون از سوی رییس شورا به طور کتبی تذکر گرفت که دیگر مجوز  اخذ امضا از اعضای کمیسیون به صورت پراکنده بدون برگزاری جلسه را ندارد.

تصاویر مرتبط
  • سید محمد جواد رضوی: تضعیف جایگاه عضو شورای شهر، تضعیف جایگاه نهاد شورای شهر است
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار