اخبار

تاریخ انتشار: یکشنبه 12 شهریور 1396
سنواتی: اولویت اول منطقه زرگان، خدمات شهری است

  سنواتی: اولویت اول منطقه زرگان، خدمات شهری است

امتیاز: Article Rating

عبدالزهرا سنواتی عضو شورای اسلامی شهر اهواز به لزوم ارائه نقشه ی راهی جهت حل مشکلات منطقه زرگان اشاره کرد و گفت: باید به تعریف محله رجوع کنیم تا طبق استانداردهای از نیازهای آن آگاهی یابیم.
وی در تشریح این مساله اظهار داشت: وجود یک بازارچه برای رفع مایحتاج مردم محله به طوریکه ناچار نباشند مسافت و زمان زیادی را برای رفع مشکلات خود اختصاص دهند از نیازهای ضروری یک محله است که زرگان هم اکنون فاقد آن است. کودکان محل نیاز به پارک محله ای و جوانان نیاز به زمین و امکانات ورزشی جهت سلامتی و پرکردن اوقات فراغت خود دارند. ضمن آنکه از همین زمین ها تیم های ورزشی و ورزشکاران قدرتمندی بیرون آمده و برخی از این ورزشکاران در راه نظام و انقلاب به شهادت رسیدند.
این عضو شورای اسلامی شهر به اقدامات صورت گرفته جهت رفع محرومیت ها اشاره کرد و گفت: قبل از بازدید امروز، به همراه مدیرمنطقه سه به نقاط مختلف زرگان سرکشی کردیم و متوجه شدیم اولویت اول منطقه، خدمات شهری است.
سنواتی ادامه داد: خدمات شهری پایه ی سایر خدمات است و در عوض شدن چهره ی منطقه و ایجاد انبساط خاطر شهروندان نقشی اساسی داد، از این رو باید کار جهادی را از خدمات شهری شروع کنیم تا مردم تغییر را عیناً مشاهده کنند. ضمن آنکه پیگیر اتصال نورآباد به ناوگان اتوبوسرانی شهری هم هستیم
وی در پایان ، نیاز به احداث فرهنگسرا و فضاهای فرهنگی جدید را از دیگر کمبودهای منطقه زرگان دانست و گفت: فعلاً مسجد تنها مکان فرهنگی منطقه است و نیاز به فضاهای تخصصی فرهنگی در زرگان به شدت احساس می شود.

تصاویر مرتبط
  • سنواتی: اولویت اول منطقه زرگان، خدمات شهری است
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار