اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 25 شهریور 1398
سنواتی:در دوره جدید مدیریت شهری باید توجه به المان سازی صورت بگیرد

  سنواتی:در دوره جدید مدیریت شهری باید توجه به المان سازی صورت بگیرد

امتیاز: Article Rating

رئیس شورای شهر اهواز نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به برگزاری دو سمپوزیوم مجسمه سازی در این کلاشنهر می‌گوید: اهواز سومین شهر کشور است که به صورت جدی سمپوزیوم‌های مجسمه سازی را در دو نوع سنگی و فلزی برگزار کرد و هنرمندان این حوزه نسبت به شناخته شدن اهواز به عنوان شهری که در مسیر ایجاد و تولید آثار هنری و فرهنگی گام برداشته ابراز خرسندی کردند.
عبدالزهرا سنواتی می‌افزاید: ارتقای هنر مجسمه سازی در شهر اهواز و تربیت نسلی جدید با مهارت های گوناگون در زمینه مجسمه سازی، هویت بخشی به اهواز و افزایش حس تعلق خاطر به این شهر، ایجاد زمینه بروز خلاقیت و آفرینش ایده‌های نو بر اساس فرهنگ غنی ایران اسلامی از جمله اهداف این رویداد فرهنگی هنری بود.
وی بیان می‌کند: هنرمندان اهواز سابقه دیرینه‌ای در مجسمه سازی دارند ولی ما برای ساختن المان‌ها با چالش‌ها و موانعی رو به رو هستیم و می‌خواهیم انها را حل کنیم. طبیعتاً با رفع این موانع ما در آینده می‌توانیم در ساخت المان‌ها تنوع و آزادی عمل بیشتری داشته باشیم.این عضو شورای شهر با بیان اینکه برخی از افراد معتقدند که اولویت این روزهای کلانشهر اهواز ساخت مجسمه و المان نیست، اظهار می‌کند: هرچند اولویت‌های شهری برای ما مشخص است اما معتقدیم که المان‌های شهری می‌توانند حال مردم را خوب کنند و به همین دلیل است که به صورت جدی پیگیر این موضوع هستیم.
وی ادامه می‌دهد: در حال برنامه ریزی برای ساخت المان‌های جدید در سطح ورودی‌ها و میدان‌های اصلی شهر هستیم و امیدواریم تا قبل از پایان سال چندین پروژه بزرگ را در این زمینه کلید بزنیم.

تصاویر مرتبط
  • سنواتی:در دوره جدید مدیریت شهری باید توجه به المان سازی صورت بگیرد
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار