اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 10 اسفند 1395

  سلحشور: دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ، زندگی مردم منطقه 4 را مختل کرده است

امتیاز: Article Rating

دکترجمشیدسلحشور در یکصد و شصت و یکمین جلسه شورای شهر اهواز با اشاره به جانمایی نادرست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری اهواز، درباره انتقال هر چه سریعتر این دانشگاه تاکید کرد و گفت: مردم منطقه 4 به شدت از وضعیت ترافیکی و مشکلات دیگری که دانشگاه شهرداری ایجاد کرده گله مند هستند، لذا از شهردار محترم انتظار می رود تا هر چه سریع تر نسبت به تغییر محل دانشگاه اقدام لازم را صورت دهد تا زندگی مردم بیش از این دچار اخلال نشود.

سلحشور در ادامه با بیان این که سیستم برق اهواز نیازمند به روز رسانی است، اظهار کرد: انتظار می رود وزارت نیرو در خصوص به روز رسانی تجهیزات برق شهر و تعویض کابل ها و استفاده از انرژی های نو مانند انرژی خورشیدی اقدام کند.

وی با بیان این که دیگر ارگان های دخیل در امر کمربند فضای سبز اهواز منفعل مانده اند، یادآور شد: در حالی که شهرداری به تعهدات خود در خصوص کمربند فضای سبز اهواز عمل کرده و بیش از 8 هزار هکتار فضای سبز ایجاد کرده، اما ارگان های دیگر تا کنون به تعهدات شان عمل نکرده اند، که انتظار می رود با مشارکت در این طرح به بهبود فضای سبز شهری کمک کنند.

عضو شورای شهر همچنین به تداوم جاری کردن فاضلاب های شهری و صنعتی در رودخانه کارون اشاره کرد و گفت: بحث جاری شدن فاضلاب در رود کارون معضلی است که تنها با کمک و بودجه وزارت نیرو و با همت شرکت آب و فاضلاب امکان پذیر است.

اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار