اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 13 آذر 1396
رییس شورای شهر اهواز تاکید کرد:حفظ وحدت و‌ آرامش در حل بحران های شهری

  رییس شورای شهر اهواز تاکید کرد:حفظ وحدت و‌ آرامش در حل بحران های شهری

امتیاز: Article Rating
رییس شورای شهر اهواز با تاکید بر حفظ وحدت و‌ آرامش در حل بحران های شهری گفت: ما باید در اتخاذ هر تصمیمی آرامش و انسجام داشته باشیم.
محمدجعفر فلسفی در شانزدهمين جلسه شوراي اسلامي كلانشهر اهواز که با دستور كار بررسي برنامه٥ ساله دوم شهرداري با محوريت طرح هاي خدمات شهري و طرح هاي فرهنگي و اجتماعي در حال برگزاری است ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد پیامبر اسلام صلی الله علیه و اله و امام جعفر صادق علیه السلام گفت: انسان برای این که بتواند در مسیر درست حرکت کند، از جهت علمی و عملی نیاز به الگو دارد و اتباع و پیروی از حضرت محمد صلی الله علیه و اله و میزان قرار دادن ایشان باعث تعالی و پیشرفت ما در ابعاد مختلف زندگی خواهد شد.
وی با اظهار امیدواری از این که
با پیروی از سبک زندگی حضرت رسول صلی الله علیه  بتوانیم پیرو صدیقی برای ایشان باشیم، گفت: در زیارت عاشورا فرازی آمده که بیان می‌کند«اَللّهُمَّ اجْعَلْ مَحْیاىَ مَحْیا مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ مَماتى مَماتَ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ» امیدواریم در زندگى و مرگ، در اخلاق و چگونه زيستن اهل بیت اطهار علیهم السلام براى ما سرمشق و مقتدا باشند.
فلسفی در ادامه با بیان این که امنیت در مسائل کلان دنیا و امور بین المللی بسیار ضروری و حائز اهمیت است، ادامه داد: موضوع امنیت بسیار حساس و مهم است و کشورهایی که امنیت شان تحت شعاع مسائل نآمنی قرار می گیرد دچار بحران و التهاب می شوند و به تبع آن نگرانی و اضطراب در جامعه نفوذ می کند.
رییس شورای شهر اهواز با بیان این که اگر قرار است تغییری در چرخه مدیریت صورت بگیرد باید با حفظ امنیت و آرامش باشد، گفت: مقام معظم رهبری نیز در بحث انتخابات با درایت و تصمیمات داهیانه، کشور را به آرامش رساندند و این درسی برای همه ما بود به طوری که علی رغم هزینه هایی که در این مسیر دادیم کمتر کسی است که دیگر متوجه این مسئله مهم حفظ امنیت کشور ‌نباشد.
فلسفی با بیان این که حفظ آرامش و دوری از بحران ارزش بسیار زیادی  دارد و ما باید در صیانت از آن تلاش جدی داشته باشیم، افزود:  خوشبختانه شورای پنجم در فضای بسیار مثبتی شکل گرفته و در حال حرکت است. ما می دانیم که مردم مسئولیت بزرگی‌ بر گردنِ ما قرار دادند و تمام تلاش ما این است که در انجام رسالت خود بر اساس شأن مردم گام برداریم.
وی در ادامه با تاکید بر حفظ وحدت و‌ آرامش در حل بحران های شهری گفت: ما باید در اتخاذ هر تصمیمی آرامش و انسجام داشته باشیم؛ این آرامش به قدری گران و ارزش مند است که نمی توان هیچ قیمتی بر آن نهاد. امیدواریم بعد از ما هم به این امر مهم توجه شود. کسانی که در شهرداری مسئولیت می گیرند هم باید مراقب باشند که تصمیمات و مواضع شان منشاء التهاب نشود.
فلسفی، تدبیر و دوراندیشی در اتخاذ هر تصمیمی را شرط عقل عنوان و خاطرنشان کرد: ما به عنوان اعضای شورا شهر باید با درایت عمل کنیم. ضمن آن که انتقاد و اعتراض خود را به صراحت اعلام می کنیم اما باید مراقب باشیم حتا اگر روزی بخواهیم شهردار را استیضاح کنیم این اقدام در اوج آرامش و امنیت انجام شود چون مردم شهر اهواز کوچک ترین قصوری را از ما نمی پذیرند.
https://t.me/shoraahvaz5
تصاویر مرتبط
  • رییس شورای شهر اهواز تاکید کرد:حفظ وحدت و‌ آرامش در حل بحران های شهری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار