اخبار

تاریخ انتشار: چهارشنبه 25 تیر 1393
رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز با صدور پیامی ابراز امیدواری کرد؛ ایستادگی ملت فلسطین با نابودی رژیم صهیونیستی همراه خواهد بود

  رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز با صدور پیامی ابراز امیدواری کرد؛ ایستادگی ملت فلسطین با نابودی رژیم صهیونیستی همراه خواهد بود

امتیاز: Article Rating

بار دیگر جهان چشمه جدیدی از بدویت و خونخواری کودک نامشروع وسفاک غرب به ظاهر متمدن را به چشم خود نظاره گر است. تابلویی سراسر وحشیگری  و ظلم که این روزها  به قلم خونین صهیونیستها در غزه مظلوم ترسیم می شود آنهم در ماه ضیافت الله و در آستانه روز جهانی قدس.

آنچه در این روزها خودنمایی می کند علاوه بر فاجعه ای که بدست ناپاک رژیم جعلی صهیونیستی در شهادت شهروندان غیر نظامی که در میان آنها زنان و کودکان بسیاری دیده می شوند، سکوت مجامع بین المللی است که هر روز تحت هر عنوان جعلی فریاد صلح خواهی و مبارزه با تروریست سر می دهند.

امروز جنایتکاران با افکار شیطانی خود مساجد این شهر را آماج حمله و گلوله قرار می دهند، مردمان آن را به اسارت می کشند و از هر گونه توهینی به مسلمانان دریغ نمی کنند اما باید بدانند که به لطف و یاری خداوند متعال سر انجام وعده خدا نزدیک است و حق بر باطل پیروز خواهد شد، مانند همیشه روسیاهی و شکست نتیجه عمل زشت و ضد بشری آنان خواهد بود و داغ بی آبرویی و حقارت بر پیشانی مجامع جهانی و اتحادیه عرب به خاطر سکوت و بی تفاوتی آنان در مقابل این همه جنایت زده خواهد شد.

اینجانب به نمایندگی از مردم شریف کلانشهر اهواز و اعضای محترم شورای اسلامی این شهر ضمن محکومیت وقایع روی داده در نوار غزه بر ارواح شهدای غزه درود می فرستم و در آستانه شب های قدر، حماسه و دلیری شهدای غزه را گرامی میدارم.

ما بر این باوریم که با گسترش جریان استکبار ستیزی، بیداری اسلامی و گرایش جهانی به اسلام و ارزش های اسلامی که امروز شاهد آن هستیم و همچنین با پیوند اجتماعی، فرهنگی و سیاسی مسلمانان در سراسر جهان به سوی جهانی اندیشمند، صلح جو و ایستاده در مقابل توفان های سهمگین حوادث و توطئه های دشمن حتما با مرگ و نابودی آنان در آینده روبه رو خواهیم بودˈ.

انتصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم

رامی علاسوند مقدم

رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز

 

تصاویر مرتبط
  • رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز با صدور پیامی ابراز امیدواری کرد؛ ایستادگی ملت فلسطین با نابودی رژیم صهیونیستی همراه خواهد بود
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار