اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 24 شهریور 1393
رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز با تاکید بر لزوم احترام به حقوق آموزش و پرورش خاطرنشان کرد:جامعه شهری اهواز جامعه ای اقتصادی نیست

  رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز با تاکید بر لزوم احترام به حقوق آموزش و پرورش خاطرنشان کرد:جامعه شهری اهواز جامعه ای اقتصادی نیست

امتیاز: Article Rating

رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز بر لزوم و ضرورت در نظر داشتن قدرت اقتصادی شهروندان در تعیین و تصویب نرخ نامه های خدمات شهرداری تاکید کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر اهواز از پنجاه و چهارمین نشست علنی این شورا؛ رامی علاسوند اظهار کرد: جامعه شهری اهواز که متشکل از شهروندان اهوازی است جامعه ای با بدنه اقتصادی قوی نیست بلکه در مجموع جامعه ای کارمندی است بنابراین این گزینه نیز باید در تعیین نرخ نامه ها به طور جدی مد نظر قرار گیرد.

وی افزود: لایحه ای که توسط کمیسیون حمل و نقل و ترافیک به صحن علنی شورا ارسال شده است مبنی بر پیشنهاد 25 درصد افزایش نرخ سرویس مدارس است که به نظر می رسد این میزان افزایش مناسب نباشد.

رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز با اشاره به حق السهم های لحاظ شده برای آموزش و پرورش، پیمانکاران و سازمان تاکسیرانی شهرداری در این لایحه عنوان کرد: در مقوله سرویس های مدارس بیشترین افرادی که مسئولیت به عهده دارند مدیران و معاونان مدارس هستند که این موضوع اصلا در حیطه وظایف آنها نیست و در عین حال حق السهمی که برای آموزش و پرورش لحاظ شده است 2 درصد است که باید بیشتر شود .

علاسوند اضافه کرد: با نظر اعضای شورا بهتر است از حق السهم 7 درصدی که برای پیمانکاران لحاظ شده است کاسته و به حق السهم آموزش و پرورش افزوده شود.

 

تصاویر مرتبط
  • رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز با تاکید بر لزوم احترام به حقوق آموزش و پرورش خاطرنشان کرد:جامعه شهری اهواز جامعه ای اقتصادی نیست
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار