اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 08 دی 1394
رییس شورای اسلامی شهر اهواز : حماسه 9 دی نمادی از بصیرت و دشمن شناسی ملت

  رییس شورای اسلامی شهر اهواز : حماسه 9 دی نمادی از بصیرت و دشمن شناسی ملت

امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی شورای شهر اسلامی اهواز ، رامی علاسوند رئیس شورای شهر اهواز ضمن  تبریک سالروز میلاد پیامبر رحمت حضرت محمد مصطفی(ص) و میلاد حضرت امام جعفر صادق(ع) گفت: امسال این ایام پر برکت با میلاد پیامبر الهی حضرت مسیح(س) که در قرآن به کرات با تعابیر بلند از این پیامبر عظیم‌ الشان سخن گفته و کرامات ایشان نقل شده است، همزمان شده است. این میلاد را به همه مسیحیان و بلکه به همه مسلمانان تبریک و تهنیت عرض می کنیم.

وی اضافه کرد: قرآن کریم بین یهودیان و مسیحیان تفاوت قائل است  و به یاری خداوند در آینده نزدیک اروپا و غرب به دین مبین اسلام روی خواهند آورد.

رئیس شورای شهر اهواز با بیان اینکه  روز نهم دى برخاسته از بصیرت درجهت  دشمن‌‌‌‌‌شناسى و حضوربه موقع  در عرصه‌ مجاهدانه است تصریح کرد: حادثه نهم دی ماه آن  حرکت عظیم و ماندگار مردمی، شبیه حرکت بزرگ ملت در روزهای اول انقلاب بود که  باید تلاش شود در «سالگرد این حماسه»، حرف اصلی ملت ایران، یعنی حرکت در سایه دین و تحقق وعده‌های الهی تبیین شود.

رامی علاسوند  فتنه را یک اقدام  سیاسی و امنیتی غیر قابل  قابل دفع دانست و افزود :فتنه 88  یک حضور عظیم مردمی نیاز داشت؛ مقام معظم رهبری با رهنمودهای پیامبر گونه خود همواره راجع به 9 دی تأکیدات مهمی را بیان کرده‌اند که نصب‌العین قرار دادن آنها برای تمام خواص و عموم مردم می‌تواند روشنی بخش راه آینده کشور و اسلام ناب باشد

وی  با اشاره به حقیقت، 9 دی  و شعار اصلی مردم  در راستای دفاع از انقلاب، نظام، و ولی فقیه خاطر نشان کرد : حماسه مردم در روز 9دی ماه هرسال  نمادی از بصیرت، دشمن‌شناسی و حضور در عرصه‌ مجاهدانه توسط مردم مسلمان ا یران است.

علاسوند  تاکید کرد:همواره مردم ولایتمدار استان خوزستان علی الخصوص اهوازی های غیور و انقلابی  امسال نیز  با خلق حماسه تاریخی دیگری در  ۹ دی دشمنان نظام را با حضور خود ناامید کرده و در  راهپیمایی 9 دی  پیوند دیگری با ولایت فقیه  خواهند بست.

تصاویر مرتبط
  • رییس شورای اسلامی شهر اهواز : حماسه 9 دی نمادی از بصیرت و دشمن شناسی ملت
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار