اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 25 شهریور 1398
رحیم کعب عمیر:برای ساخت پارکینگ‌های طبقاتی به دنبال جذب سرمایه گذار هستیم

  رحیم کعب عمیر:برای ساخت پارکینگ‌های طبقاتی به دنبال جذب سرمایه گذار هستیم

امتیاز: Article Rating

یک عضو شورای شهر اهواز نیز می‌گوید: 2 خیابان از خیابان‌های منتهی به بنی هاشم به اصطلاح بن بست هستند و دو خیابان دیگر به دلیل وجود بازارهای غیرمجاز نیز بن بست شده‌اند. رحیم کعب عمیر می‌افزاید: برای ساماندهی خیابان بنی هاشم باید ساماندهی خیابان‌های کیان، زینب، هلالی و ناصرخسرو نیز در دستور کار قرار گیرد.

وی ادامه می‌دهد: وجود شغل‌های مزاحم در خیابان بنی هاشم، خیابان فراهانی، خیابان سروش و خیابان شیخ بها سبب سرریز ترافیک به خیابان بنی هاشم شده است و به همین علت باید برای حل شدن گره ترافیکی در خیابان بنی هاشم به دنبال انتقال و ساماندهی شغل‌های مزاحم در خیابان‌های اطراف باشیم.

کعب عمیر در پاسخ به پرسشی درباره نبود پارکینگ در برخی از ساختمان‌های مسکونی و تجاری موجود در خیابان بنی هاشم اظهار می‌کند: در ساختمان‌هایی که مساحت زمین کمتر از 150 متر باشد پارکینگ تعلق نمی‌گیرد  و این موضوع باید مورد بازنگری قرار گیرد چرا که قطعات زمین موجود در خیابان غالباً 110 متر هستند.

وی می‌گوید: موضوع پارک کردن خودرو در دو طرف خیابان بستگی به نظر پلیس راهنمایی و رانندگی دارد و این مسئله باید در کمیسیون حمل و نقل شورا بررسی شود تا بتوانیم درباره آن تصمیم درستی بگیریم.

این عضو شورای شهر اهواز عنوان می‌کند: برای ساخت پارکینگ‌های طبقاتی به دنبال جذب سرمایه گذار هستیم و به دلیل هزینه‌های سنگین موجود، شهرداری نمی‌تواند به‌صورت مستقیم ورود کند.

تصاویر مرتبط
  • رحیم کعب عمیر:برای ساخت پارکینگ‌های طبقاتی به دنبال جذب سرمایه گذار هستیم
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار