اخبار

تاریخ انتشار: پنجشنبه 30 فروردین 1397
رئیس شورای شهر اهواز: حضور کمیسیون بودجه مجلس در خوزستان برای لمس مشکلات ضروری است

  رئیس شورای شهر اهواز: حضور کمیسیون بودجه مجلس در خوزستان برای لمس مشکلات ضروری است

امتیاز: Article Rating
رئیس شورای شهر اهواز در جلسه شواری برنامه ریزی و توسعه استان خوزستان که با حضور اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در محل سالن جلسات استانداری برگزارشد بیان داشت: جزو آرزوهای ما بود که نمایندگانی از استانهای دیگر به مباحث استان ما ورود کنند.
💠محمد جعفرفلسفی با بیان اینکه با این روندی که پیش رو داریم آینده اهواز و استان خوزستان چیست? گفت:  بازدید اعضای کمیسیون عمرانی مجلس یک پیام روشن دارد،اگر پس از این بازدید اتفاق خاصی رقم نخورد ،با قاطعیت عرض میکنم این موضوع میتواند آبستن یک سری پیامدهای سیاسی و اجتماعی در استان باشد.
💠وی تصریح کرد: باید باور کنید نخبه ما اگر به نماینده مجلس و استاندار مراجعه کند هم نمی تواند کاری برای خود دست و پا کند و آنها هم کاری برای او ندارند.
💠 رئیس شورای شهر اهواز خطاب به اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: وضعیت فقر و زیرساختهای استان  از آب گرفته تا فاضلاب و مابقی موارد را هم که از نزدیک مشاهده کردید. فقط نمایندگان  خوزستان نباید مشکلات ما را فریاد بزنند بلکه همه شما نمایندگان باید صدای مردم خوزستان باشید.
💠فلسفی در ادامه متذکر شد: به نظر می رسد حضور کمیسیون بودجه مجلس در خوزستان ضروری است،زیرا بخشی از موارد آنجا تصویب میشود.
💠وی در پایان خواستار استمرار این بازدیدها در طول سال و حفظ ارتباط نمایندگان مجلس با مسئولین و مردم خوزستان شد.
تصاویر مرتبط
  • رئیس شورای شهر اهواز: حضور کمیسیون بودجه مجلس در خوزستان برای لمس مشکلات ضروری است
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار