اخبار

تاریخ انتشار: چهارشنبه 01 اردیبهشت 1395
دو عضو شورای شهر اهواز از پارک بانوان شهروند می گویند

  دو عضو شورای شهر اهواز از پارک بانوان شهروند می گویند

امتیاز: Article Rating
پارک شهروند با توجه به موقیت جغرافیایی و مشرف نبودن ساختمان های مجاور متناسب با شرایط تفریحی و ورزشی بانوان در نظر گرفته شده است که امیدواریم بانوان عزیز اهوازی از این فضای ایجاد شده، استقبال کنند.
مریم ابریشم کار عضو شورای اسلامی شهر اهواز در مورد پارک تازه تاسیس بانوان در منطقه سه گفت: عملیات پارک بانوان با مساحت 5/8 هکتار در اواخر بهمن ماه سال93 استارت خورد و اول اردیبهشت سال95 به پایان رسید و افتتاح میگردد.

وی در رابطه با خدمات پارک بانوان اظهار داشت: ما یک فضای تفریحی و امن برای بانوان فراهم کرده ایم باخدمات بسیار عالی شامل :
 زمین فوتسال(چمن مصنوعی)زمین والیبال، زمین بسکتبال،ست ورزی سلامت ، ست بازی کودکان، پیست دوچرخه سواری که دور تا دور پارک احداث شده است، حراست، نمازخانه، سرویس بهداشتی، استراحتگا و...

این عضو شورای شهر اهواز در رابطه با هزینه احداث پارک گفت: هزینه ای که برای احداث پارک استفاده شد بالغ بر 30 میلیارد ريال بود که سازمان خدمات موتوری عملیات ساخت آن را بر عهده گرفت و قسمت هایی از پارک که نیاز به آسفالت بود سازمان عمران، که از این دو سازمان بابت همکاری تشکر میکنم.

 

همچنین آذر زمانپور دیگر عضو شورای شهر اهواز اظهار کرد: ایده پارک بانوان در  سال اول شورا مدنظر بود و  مقرر شد که هر منطقه از مناطق هشت گانه شهرداری اهواز دارای فضایی مخصوص فعالیت های ورزشی بانوان در فضایی متناسب با آنان ایجاد شود.

وی افزود: در سال 92 پارک شهروند را به عنوان پارک بانوان منطقه 3 پیشنهاد دادیم که با نظر موافق اعضای شورا تصویب شد.

زمانپور با بیان ایکه این پارک نسبت به پارک بانوان گلستان، مجهز تر است افزود: پارک بانوان شهروند در مساحت بالغ بر 5.8 هکتار با هزینه 30 میلیارد ریال ایجاد شده است.

عضو شورای شهر اهواز خاطرنشان کرد: این پارک مجهز به زمین ها و تجهیزات ورزش های فوتبال، بسکتبال، والیبال، پیست دوچرخه سواری، نمازخانه، بوفه، سرویس بهداشتی و... می باشد.

آذر زمانپور خاطرنشان کرد: پارک شهروند با توجه به موقیت جغرافیایی و مشرف نبودن ساختمان های مجاور متناسب با شرایط تفریحی و ورزشی بانوان در نظر گرفته شده است که امیدواریم بانوان عزیز اهوازی از این فضای ایجاد شده، استقبال کنند.

تصاویر مرتبط
  • دو عضو شورای شهر اهواز از پارک بانوان شهروند می گویند
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار