اخبار

تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 آذر 1392
در بازدید دو عضو شورای شهر از کوی پیروزی عنوان شد:اعضای شورای چهارم شرایط را برای تعالی شهر فراهم می کنند

  در بازدید دو عضو شورای شهر از کوی پیروزی عنوان شد:اعضای شورای چهارم شرایط را برای تعالی شهر فراهم می کنند

امتیاز: Article Rating

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر اهواز : علاوه بر مشکلات فاضلاب ، آسفالت خیابان ها ، توسعه و تکمیل پارک محله و همچنین مسائل مربوط به روشنایی آنها و رسیدگی به مشکل پل عابر پیاده در این منطقه ضروری است .

 

دکتر جمشید سلحشور و دکتر مریم ابریشمکار در این دیدار که با حضور معاونین و مسئولین روابط عمومی  شهرداري منطقه 3 در مسجد محمد رسول الله کوی پیروزی و به صورت چهره به چهره با شماری از ساکنین منطقه مذکور و همچنین ساکنین کوی شاهد صورت گرفت بصورت حضوری و مکتوب در جریان امور ، مشکلات و معضلات مطروحه قرار گرفتند.

 سلحشور در این دیدار گفت: من به عنوان استاد دانشگاه علوم تحقیقات ، امروز بار امانت آرای ارزشمندتان را بر دوش دارم و همچنان امیدوارم که مشارکت ، همدلی و همکاری شما شهروندان فهیم با مسئولین ، انگیزه وعاملی مهم جهت رفع کاستی های موجود باشد .
 
رییس کمیسیون عمران شورای شهر اهواز با اشاره به ضرورت دفع آب های سطحی اظهار کرد : مشکل اکثر محلات ، مسئله آبهای سطحی و فاضلاب شهر است که مطابق قانون دفع آبهای سطحی بعهده شهرداری و لزوم رسیدگی به مشکلات فاضلاب بعهده شرکت آب و فاضلاب است. انشاالله نمایندگان مجلس برای جلوگیری از دوباره کاری و اتلاف زمان این مسئولیت را بعهده یکی از این دو نهاد قرار دهند.  
 
رییس کمیسیون عمران شورای شهر اهواز تصریح کرد : علاوه بر مشکلات فاضلاب ، آسفالت خیابان ها ، توسعه و تکمیل پارک محله و همچنین مسائل مربوط به روشنایی آنها و رسیدگی به مشکل پل عابر پیاده در این منطقه ضروری است.
 
سلحشور افزود : شهر اهواز نیاز به رشد و رسیدگی جا‌مع و همگن دارد و برنامه‌ریزی های آگاهانه اعضای شورای شهر در جهت رفع نیاز مردم و معایب شهری باید به گونه‌ای انجام شود که فضای شهر را به فضایی پرنشا‌ط و پر‌امید تبدیل کند.
 
دکتر مریم ابریشمکار نیز در ادامه ضمن تصدیق سخنان دکتر سلحشور اظهار کرد : ما با آرای مردمی وارد شورای شهر شدیم و در راه مرتفع نمودن مشکلات شهر و شما مردم عزیز از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهیم نمود.
 
ابریشمکار افزود : هر شهر برای دستیابی به پیشرفت نیاز به مسئولینی دلسوز و آگاه به مشکلات آن منطقه دارد ‌، نیاز به افرادی دارد که خود را خادم مردم بدانند و از دل و جان به مردم خدمت کنند‌.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد : اعضای شورای شهر بخوبی آگاهند که روحیه مردم در هر شرایط در گرو فعالیت و تصمیمات شورای اسلامی شهر است.بنابراین رسیدگی و حل مشکلات این منطقه نیز از اهم فعالیت های ماست. 

 

 

تصاویر مرتبط
  • در بازدید دو عضو شورای شهر از کوی پیروزی عنوان شد:اعضای شورای چهارم شرایط را برای تعالی شهر فراهم می کنند
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار