اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 17 اسفند 1395
خورشیدی: خدمات مطلوبی برای نوروز ارائه نمی‌شود

  خورشیدی: خدمات مطلوبی برای نوروز ارائه نمی‌شود

امتیاز: Article Rating

عضو شورای شهر گفت: در مدیریت گفته می‌شود پیشگیری باید قبل از درمان باشد. باید به این مساله دقت کنیم. اتفاقی که رخ داد، اتفاق اول و آخر نیست. موارد دیگری نیز وجود دارند. باید با دقت و حفظ حرمت‌ها و شأن، پیگیر این مسائل باشیم. این موضوع توسط دستگاه ذیصلاح پیگیری می‌شود و به نتیجه مطلوب می‌رسد.

جانعلی خورشیدی با اشاره به ارائه نشدن خدمات لازم در حوزه شهرداری به مناسبت نوروز افزود: عید نوروز در پیش است اما در حال حاضر خدمات مطلوبی برای نوروز ارائه نمی‌شود.

خورشیدی تصریح کرد: هیچکدام از تذکرات، سوالات و یادآوری‌های ما به شهرداری بر اساس حب و بغض نبود بلکه می‌خواستیم چنین اتفاقاتی در شهر نیافتد و مردم شاهد چنین مشکلاتی نباشند. همکاران من می‌گویند این پوپولیستی است اگر بخواهیم از مردم عذرخواهی کنیم. ما باید شهامت داشته باشیم تا از مردم عذرخواهی کنیم. ما از اتفاق رخ داده ناراحتیم و باید تلاش کنیم در مدت باقی‌مانده از شورای چهارم اقدامات مناسبی انجام دهیم.

این عضو شورای شهر اهواز تصریح کرد: بسیاری از مدیران شهرداری نمی‌توانند به مدیران خود امر و نهی کنند زیرا این افراد منتسب به دیگران هستند. گزارشهایی که این روزها به دست ما می‌رسد، گزارشهای مناسبی نیستند. ما باید دقت کنیم و مراقب باشیم تا دیگر اتفاقاتی از این دست پیش نیاید.

 

تصاویر مرتبط
  • خورشیدی: خدمات مطلوبی برای نوروز ارائه نمی‌شود
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار