اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 10 اسفند 1395
حضور رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر در همایش بیمه پاسارگاد

  حضور رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر در همایش بیمه پاسارگاد

امتیاز: Article Rating

رئیس کمیسیون عمران ، معماری و شهرسازی شورای اسلامی کلانشهر اهواز به همراه تنی چند از مدیران ارشد شرکت ملی حفاری ایران در همایش بیمه پاسارگاد که با همت مدیریت محترم منطقه 9 شرکت بیمه پاسارگاد جناب آقای علیرضا حاجی حیدری برگزار گردید شرکت نمود و به ایراد سخنرانی پرداخت.

دکتر جمشید سلحشور در آغاز سخنرانی شهادت حضرت فاطمه زهرا ( س ) را خدمت حضار تسلیت عرض نمود و ضمن ابراز خرسندی از شرکت در جمع صمیمانه بزرگان بیمه پاسارگاد از تلاشهای ارزنده مدیران دفتر مرکزی تهران و اهواز و نمایندگان شعب مختلف استان خوزستان تقدیر به عمل آورد و خواستارتوسعه فعالیت های بیمه ای و ارتقای سطح بیمه پاسارگاد از جایگاه استانی به کشوری گشت .

 سلحشور گفت : در جامعه کنونی جهت پیشبرد کلیه امور زندگی اعم از ملک ، خودرو و عمر ، نقش بیمه اجتناب ناپذیر است و انسانها ناگزیرند بیمه را در کنار خود داشته باشند . استان خوزستان نیز بدلیل وجود صنایع عظیم و  ظرفیت های تولیدی گسترده و همچنین وجود نیروهای فنی متخصص و متعهد نیازمند استفاده از بیمه های عمر و تأمین آتیه است . چرا که اگر نیروی کار ما از امکانات این بیمه برخوردار باشد با آرامش و طیب خاطر وافری میتواند به فعالیت کاری بپردازد و در نتیجه راندمان و بازده شغلی افزایش می یابد .

در ادامه دکتر جمشید سلحشور دعوت برگزارکنندگان همایش را جهت پاکسازی ساحل کارون در حمایت از محیط زیست اجابت نمود و در این اقدام ارزشمند و نمادین همگام با آنان با جمع آوری پسماند در محدوده ساحل کارون به امر فرهنگ سازی و تشویق مردم جهت پاکسازی محیط زیست پرداخت .

تصاویر مرتبط
  • حضور رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر در همایش بیمه پاسارگاد
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار