اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 13 مهر 1394
حجت الاسلام کاظم سواری: شهردار انگیزه را از پرسنل شهرداری گرفته است/ اعتراض به انتصابات ضعیف مداخله نیست

  حجت الاسلام کاظم سواری: شهردار انگیزه را از پرسنل شهرداری گرفته است/ اعتراض به انتصابات ضعیف مداخله نیست

امتیاز: Article Rating

 عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز گفت: اگر انتقاد نمایندگان شورا به انتصابات ضعیف در شهرداری مداخله در عزل و نصب ها است کیفیت نظارت ما چه می شود؟ اعتراض به انتصابات ضعیف مداخله نیست بلکه تلاش در راستای شایسته سالاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی کلانشهر اهواز از صد و هفتمین نشست علنی که ظهر دوشنبه ( 13 مهرماه ) در سالن اجتماعات شورای شهر برگزار شد حجت الاسلام کاظم سواری در نطق پیش از دستور کار اظهار کرد:  شهردار انگیزه ترقی را از پرسنل شهرداری گرفته است، زمانی که اعلام می کند گزینه مورد نظر برای انتصاب به عنوان معاون یک شهردار منطقه باید سابقه معاونت بودن را داشته باشد اما سوال این است که چنین فردی باید یک پله بالاتر برود نه به جایگاه قبلی خود بازگردد!

وی افزود: ورود اعضای شورا به عزل و نصب ها را جایز نمی دانیم اما دلیل نظارت ما چیست؟ زمانی که فرد ضعیف و بی کفایتی منصوب می شود کیفیت نظارت ما چه می شود؟ اگر این مداخله است چگونگی نظارت ما را شهردار مشخص نماید.

حجت الاسلام سواری فضای سبز اهواز را فضای زرد خواند وگفت: آبیاری فضای سبز کاملا غیر اصولی انجام می شود، به عبارتی فقط خاک را با این آبیاری نادرست شور می کنیم و فضای سبز را تبدیل به زرد می کنیم و هنوز نمی دانیم در چه منطقه ای از چه سیستم آبیاری استفاده کنیم، خواستار نظارت دقیق شهردار بر این موضوع هستیم.

وی با اشاره به بازدید از پارک شهروند واقع در منطقه 3 شهرداری اهواز بیان کرد: من نمی دانم چرا به این پارک فاقد پاکیزگی، فاقد روشنایی، فاقد امنیت می گویند پارک شهروند! عبارت پارک ( متروکه ) برای این پارک بهتر است.

عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز ادامه داد: شهردار که گزارش می دهد از نظر مالی کمبودی وجود ندارد اکنون مشخص کند پروژه های متوقف شده و تعطیل که ربط مستقیمی به بخش فرهنگی از نظر فرهنگ سرا بودن، سرای محله بودن و ... دارند به چه دلیل فعال نمی شوند؟

حجت الاسلام سواری نسبت به تعویق 8 ماهه حقوق کارگران قطار شهری اعتراض نمود و افزود: به چه دلیل شاهد بروز چنین اتفاقی در سازمان قطار شهری که از نظر مالی شرایط خوبی دارد هستیم؟ کارگران این سازمان چه انگیزه ای برای کار کردن دارند؟

وی اهانت هنرپیشه کمدی را در رسانه ملی نخستین اهانت به اقوام ندانست و تاکید کرد: مشکل ما این است که دشمن را نمی شناسیم، ما به عبارتی گل به خودی می زنیم، این اهانت نه اولین اهانت بوده است و نه آخری خواهد بود، تاکید می کنم بیانات افرادی که آنت برنامه زنده را در اختیار دارند باید در کشوری چندین قومیتی مانند ایران بسیار سنجیده باشد.

حجت الاسلام سواری همچنین از اقدام ارزنده بانیان و دست اندرکاران بسیجی مسجد فاطمه الزهرا واقع در کوی الزهرا به پاس برپایی نمایشگاه پر محتوای اهواز در گذر تاریخ  اسلامی تقدیر و تشکر نمود. 

تصاویر مرتبط
  • حجت الاسلام کاظم سواری: شهردار انگیزه را از پرسنل شهرداری گرفته است/ اعتراض به انتصابات ضعیف مداخله نیست
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار