اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 17 شهریور 1393
حجت الاسلام سواری ضمن تقدیر از فعالیت های دلسوزانه خبرنگاران بیان کرد:

  حجت الاسلام سواری ضمن تقدیر از فعالیت های دلسوزانه خبرنگاران بیان کرد:

امتیاز: Article Rating

اصحاب رسانه یاوران اعضای شورا هستند


حجت الاسلام کاظم سواری اصحاب رسانه را از پرداختن به حاشیه  و چالش ها بر حذر داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر اهواز، عضو شورای شهر اهواز، وی اظهار کرد: اصحاب رسانه همواره یاوران شورا بوده و زحمات بسیاری برای انعکاس اخبار این نهاد تاکنون متحمل شده اند.

عضو شورای شهر اهواز با اشاره به ترک جلسه توسط برخی از اهالی رسانه پس از نطق پیش از دستور خود، بیان داشت: عده ای از دوستان خبرنگار، از صحبت های بنده برداشت درستی نداشتند در حالی که پیام اصلی من به تمامی خبرنگاران عدم دامن زدن به حواشی و چالش های موجود در این برهه زمانی حساس که انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر را در پیش داریم بوده است.

حجت الاسلام سواری خاطرنشان کرد: از انحلال شورای سوم شهر اهواز چه منفعتی عاید ما و سایر شهروندان شد که اکنون از آن سرمشق نگیریم و کماکان اشتباهات گذشته را ادامه دهیم؟

عضو هیئت رئیسه شورای شهر اهواز با انتقاد از عملکرد برخی از رسانه ها در نحوه چینش و گزینش تصاویر اعضای شورای شهر بیان کرد: عکسبرداری از اعضای شورا در حالت هایی خاص و منتشر نمودن این تصاویر در رسانه ها و سایر شبکه های اجتماعی عملکرد صحیحی نیست و توهین به شان و مقام شورا و شوراییان محسوب می شود.

وی تاکید کرد: با گفتار و نوشتار غیر منطبق با معیارهای اخلاقی و مصلحت اجتماعی به شدت مخالف هستم و همگی باید این نکته را مد نظر داشته باشیم که طی دوره فعالیت خود قدم در مسیری نگذاریم که اسیب های ناشی از پیمودن این مسیر غیر قابل جبران باشند.

 


تصاویر مرتبط
  • حجت الاسلام سواری ضمن تقدیر از فعالیت های دلسوزانه خبرنگاران بیان کرد:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار