اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 17 شهریور 1393
حجت الاسلام سواری بر پرهیز از مرز بندی مابین دو طیف اقلیت و اکثریت تاکید کرد؛اتحاد در بین اعضای شورای شهر یک ضرورت است

  حجت الاسلام سواری بر پرهیز از مرز بندی مابین دو طیف اقلیت و اکثریت تاکید کرد؛اتحاد در بین اعضای شورای شهر یک ضرورت است

امتیاز: Article Rating

حجت الاسلام کاظم سواری گفت: اصطلاح "شورا" به معنای رای اکثریت است بنابراین ضرورت دارد حقوق و حرمت اعضای شورا چه در اقلیت و چه در اکثریت حفظ شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر اهواز از پنجاه و سومین نشست این شورا؛ حجت الاسلام کاظم سواری در نطق پیش از دستور خود اظهار کرد: جایگاهی که هریک از ما در آن ایستاده ایم دارای شان و منزلت ویژه ای است که ایجاب می کند از مرز بندی مابین دو طیف اقلیت و اکثریت بپرهیزیم و یکدیگر را متهم به زد و بند و باند بازی نکنیم.

وی با تاکید بر لزوم پایبند بودن به اصول اخلاقی بیان کرد: همگی ما در همین جایگاه فارغ از جنسیت یا هر مساله فرعی دیگر امتحان خواهیم شد چرا که هر شغلی و هر جایگاهی امتحانات خاص خود را دارد لذا یکایک ما بیست و یک نفر اعضای شورای شهر طی چهارسال دوره نمایندگی خود امتحان پس خواهیم داد.

عضو شورای شهر اهواز ادامه داد: هرگز نباید فراموش کنیم که ما از مردم رای اعتماد گرفتیم و در برابر وعده هایی که به ولی نعمتان خود داده ایم مسئولیم بنابراین اکنون در دوره ای به سر می بریم که به هیچ وجه  فرصتی برای پرداختن به حواشی نباید داشته باشیم.

حجت الاسلام سواری با اشاره به نقش رئیس شورای شهر خاطرنشان کرد: مگر رئیس شورا حق اظهار نظر و رای دادنی بیش از هریک از ما دارد؟ مگر وی بدون هماهنگی و نظر موافق اکثریت شورا قادر به انجام فعالیتی خواهد بود؟

وی افزود: ضرورت دارد رایزنی ها، پیگیری ها و جنگ قدرت ها بین برخی از اعضا برای تصدی پست ریاست شورا مرتفع شده و همگی به رای و نظر یکدیگر احترام بگذاریم.

عضو شورای شهر اهواز در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به اعضا و گروه های موجود در اطراف اعضای شورای شهر گفت: برخی از افراد در اطراف اعضای شورا حضور دارند که یک دسته از این افراد به طور مثال اصحاب رسانه هستند بنده ضمن تشکر از این عزیزان بابت انعکاس اخبار و رویدادها و پیگیری های مداوم آنها خواهشمندم حرمت ها را حفظ کنند و از انتشار تصاویری که در شان مردم شریف اهواز نیست بپرهیزند.

حجت الاسلام سواری تاکید کرد: با انعکاس اخبار مثبت روحیه نشاط در جامعه را بالا برده و از دامن زدن به چالش ها بپرهیزید.

وی در پایان خواستار رسیدگی به درخواست های شهروندان و دفاع بیشتر و بهتر از حقوق مردم اهواز در سیستم شهرداری شد.

 


تصاویر مرتبط
  • حجت الاسلام سواری بر پرهیز از مرز بندی مابین دو طیف اقلیت و اکثریت تاکید کرد؛اتحاد در بین اعضای شورای شهر یک ضرورت است
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار