اخبار

تاریخ انتشار: چهارشنبه 14 شهریور 1397
حاجتی:شهرک سلامت اهواز چشم انتظار سرمایه گذار

  حاجتی:شهرک سلامت اهواز چشم انتظار سرمایه گذار

امتیاز: Article Rating

عضو شورای شهر اهواز گفت: پروژه‌های احداث 2 شهرک سلامت در غرب و شرق کلانشهر اهواز درحال پیگیری هستند و فراخوان جذب سرمایه گذار در روزهای آتی منتشر خواهد شد.

فتح‌الله حاجتی، عضو شورای شهر اهواز با اشاره به اختصاص حدود 30 هکتار زمین برای پروژه احداث شهرک سلامت اهواز در منطقه کیانشهر و روبروی منطقه زردشت از سوی شهرداری بیان داشت: فراخوان جذب سرمایه‌گذار این شهرک، هفته آینده منتشر خواهد شد.

وی شهرک سلامت را شامل؛ بیمارستان یکهزار تختخوابی، هتل 5 ستاره و حداقل 36 کلینیک تخصصی و درمانی پزشکان عنوان کرد.

حاجتی در ادامه اذعان داشت: قرار بر این است پس از بهره‌برداری از این پروژه، همه پزشکان شهر اهواز در شهرک سلامت فعالیت کنند و کلیه تجهیزات پزشکی نیز در این شهرک استقرار می‌یابند و بدین ترتیب دیگر نه تنها مردم اهواز بلکه همه مردم خوزستان جهت مراجعه به پزشکان دچار مشکل نخواهند شد.

عضو شورای شهر اهواز در خصوص پروژه شهرک سلامت دوم اهواز گفت: قرار بر این است که شهرک سلامت دیگر اهواز در منطقه سه‌راه باهنر (فلکه زندان) و در محل شرکت راکتور اهواز احداث شود و در حال حاضر برای احداث این شهرک در حال طی کردن مراحل اداری هستیم.

این مقام مسئول تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود روند اجرای پروژه‌های شهرک سلامت اهواز تا زمان بهره‌برداری 5 تا 6 سال طول بکشد.

تصاویر مرتبط
  • حاجتی:شهرک سلامت اهواز چشم انتظار سرمایه گذار
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار