اخبار

تاریخ انتشار: پنجشنبه 30 خرداد 1398
جهانبخشي:ایده آل های شهردار جدید، اعتماد اعضای شورا را جلب کرد

  جهانبخشي:ایده آل های شهردار جدید، اعتماد اعضای شورا را جلب کرد

امتیاز: Article Rating

مازیار جهانبخشی در رابطه با انتصاب موسی شاعری کریمی به عنوان شهردار اهواز و تایید انتصاب وی از وزارت کشور، عنوان کرد: اهواز دیگر توانایی از دست دادن فرصت ها را ندارد، چنین شهری با امکانات و‌ظرفیت هایی که در اختیار دارد، نباید فرصت پیشتازی را از نظر کمی و کیفی به دیگر شهرها بدهد. تمام اختلاف نظرها را باید فراموش کنیم و اکنون به کمک شهردار جوان و آینده دار اهواز بیاییم، غیر از اتحاد و همسو شدن، راهی برای ترقی این شهر وجود ندارد.

 وی یکی از اولویت های انتخاب این شهردار را توجه به فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری نسبت به نگاه جوانگرایی داشتن دانست و عنوان کرد: اجرای پروژه های عمومی و حمل و نقل از مهمترین خواسته های ما جهت اجرایی کردن در شهر است، شهردار فعلی با برآورده کردن این دو مهم می تواند دو سال طلایی را برای اهواز رقم بزند. مسائل فرهنگی اجتماعی و توسعه زیر ساختها نیز از اولویت های ما به شمار می رود که تحقق آن ها را در روحیه موسی شاعری می توان دید.

جهانبخشی افزود: امید‌می رود که از این به بعد شاهد توزیع عادلانه خدمات در مناطق، ایجاد محیط سالم شهری، استفاده از تمام ظرفیت ها جهت ایجاد رفاه شهری، به وجود آمدن نظم و ثبات مالی در شهرداری را شاهد باشیم.

وی ادامه داد: از دلایل رای موافق دادن به موسی شاعری کریمی به عنوان شهردار اهواز، می توان آشنا بودن او به فعالیت های آن سازمان نام برد زیرا رزومه وی نشانگر تسلط داشتن بر حوزه های بسیاری در شهرداری اهواز است. از طرفی دیگر شاعری با تعریف ایده آل های خود توانست اعتماد اعضای شورا که نمایندگان مردم در شهر هستند را جلب کند.

این عضو شورای شهر با اشاره به اینکه تمام پروژه های نیمه کاره را باید به اتمام برسانیم، گفت: از اهتمام و همگرایی استاندار خوزستان با مجموعه شهرداری و شورا که برای حل و رفع مشکلات با تمام وجود در حال خدمتگزاری هستند نهایت تشکر را دارم و انشالله بتوانیم ما نیز در این مجموعه وظایف خود را بیش از پیش بهتر انجام دهیم.

تصاویر مرتبط
  • جهانبخشي:ایده آل های شهردار جدید، اعتماد اعضای شورا را جلب کرد
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار