اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 28 مهر 1394
جانعلی خورشیدی :روزشمارپروژه ها حائز اهمیت هستند و مسئولین باید نسبت به پیشرفت پروژه ها گزارش بدهند

  جانعلی خورشیدی :روزشمارپروژه ها حائز اهمیت هستند و مسئولین باید نسبت به پیشرفت پروژه ها گزارش بدهند

امتیاز: Article Rating

 جانعلی خورشیدی عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز در یکصد و دهمین جلسه  علنی شورای شهر که ظهر دوشنبه ( 27 مهرماه ) در سالن اجتماعات شورای شهر برگزار شد در نطق پیش از دستور کار خود  باذکر چندین درخواست مبنی بر طرح حراست زمین های غارت شده گفت: درگذشته بسیار یادآور زمین های غارت شده بودم اما چه سرنوشتی پیدا کرد وچه اقداماتی دراین خصوص شد اطلاعاتی به دست ما نرسید؛شایدهم خودمان را خسته می کنیم و باید وارد دستورکار دیگری شویم .

جانعلی خورشیدی در ادامه افزود: مصرف مواد افیونی دخانیات به ویژه قلیان شروع و به سرعت در حال افزایش در بین جوانان شده که در این خصوص از رسانه ها درخواست می کنم با قلم و زبان خود جوانان را بر حذر دارند و پشتیبان خوبی برای دست اندرکاران مبارزه با این امر باشند و انتظار میرود پرداختن به ابعاد گوناکون این موضوع مهم  با قلم توانمند شما مسیر خواهد بود.

عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز گفت: ارائه گزارش از ساز و کار هدایت آب های سطحی قبل از اولین بارندگی امسال، همسطح سازی پیاده روها بویژه در خیابانهای اصلی و پرترافیک ، جمع آوری نخاله ها و درخت های حرص شده  در معابر شهر، تنظیم بودجه سال ۹۵ بر اساس درآمدهای محقق شده امسال از دیگر مواردی است که شهرداری اهواز باید به آنها توجه کند. وی در ادامه گفت : یکی از نارضایتی های مردم میزان، نوع و کیفیت عوارض دریافتی است که باید متناسب با مکان هر محل مشخص شود تا به وضوح شاهد تغییر آن توسط کارمندان نباشیم.

جانعلی خورشیدی عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز روزشمارپروژه ها را حائز اهمیت دانست و افزود: باید مسئولین زیر ربط درصحن شورا حاضر شده و نسبت به پیشرفت پروژه های به مردم گزارش بدهندوتاریخ اتمام پروژه ها را نیز اطلاع رسانی کنند
 

تصاویر مرتبط
  • جانعلی خورشیدی :روزشمارپروژه ها حائز اهمیت هستند و مسئولین باید نسبت به پیشرفت پروژه ها گزارش بدهند
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار