اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 26 اسفند 1393
جانعلی خورشیدی به مناسبت فرا رسیدن چهارشنبه سوری خواستار شد:چهارشنبه سوری را به کام خود و اطرافیانمان تلخ نکنیم

  جانعلی خورشیدی به مناسبت فرا رسیدن چهارشنبه سوری خواستار شد:چهارشنبه سوری را به کام خود و اطرافیانمان تلخ نکنیم

امتیاز: Article Rating


عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز خواستار رعایت نکات ایمنی و پرهیز از افراط و تفریط در برگزاری مراسم چهارشنبه سوری از سوی شهروندان اهواز شد.
جانعلی خورشیدی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی کلانشهر اهواز با اشاره به حوادث ناخوشایند پیش آمده در چهارشنبه سوری های پیشین گفت: سلامتی از جمله نعماتی است که هیچگونه جایگزینی ندارد و به خطر انداختن این موهبت الهی به واسطه داشتن دیدگاهی نشات گرفته از عدم رعایت نکات ایمنی ثمره ای به جز پشیمانی به دنبال ندارد.
وی افزود: سنت چهارشنبه سوری از جمله رسوم باستانی سرزمین ایران به شمار می رود که برگزاری آن به صورت سالم و عاری از افراط و تفریط بسیار زیبا و نشاط آفرین خواهد بود، از شهروندان عزیز کلانشهر اهواز درخواست می نمایم با نادیده گرفتن نکات ایمنی و تدارک دیدن وسایل و ادوات خطرافرین و حادثه ساز این مناسبت شیرین را به کام خود و اطرافیان تلخ نکنند.
خورشیدی با تاکید بر اهمیت سلامتی خاطرنشان کرد: سرمایه های انسانی کلانشهری مانند اهواز قطع به یقین باید از نظر جسمی و روانی از سلامتی کامل برخوردار باشند و هیچ عاملی مهم تر از سلامتی شهروندان مطرح نیست.

تصاویر مرتبط
  • جانعلی خورشیدی به مناسبت فرا رسیدن چهارشنبه سوری خواستار شد:چهارشنبه سوری را به کام خود و اطرافیانمان تلخ نکنیم
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار