اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 20 فروردین 1397
برگزاری نخستین جلسه علنی شورای اسلامی شهر در سال ١٣٩٧

  برگزاری نخستین جلسه علنی شورای اسلامی شهر در سال ١٣٩٧

امتیاز: Article Rating
رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز در ابتدای سی و سومین جلسه شورای اسلامی کلانشهر اهواز  که با حضور شهردار و امام جمعه موقت اهواز برگزار شد، با ابراز امیدواری نسبت به تغییر شرایط و وضعیت شهر اهواز به نفع شهروندان گفت: امیدواریم بتوانیم منشاء خشنودی و رضایت شهروندان را فراهم کنیم.
🔶 وی با اشاره به روز ملی فناوری هسته ای گفت: ۲۰ فروردین مقارن با روز ملی فناوری هسته ای و روز سربلندی ملت ایران و جلوه ای از توانمندی و اقتدار علمی ملت ایران به ویژه جوانان خلاق و هوشمند ایرانی است.
🔷 فلسفی همچنین به سالروز شهادت سید شهیدان اهل قلم اشاره و اظهار داشت: شهید آوینی با قلم و هنر خود توانست رشادت ها و دلاوری های رزمندگان را به منصه ظهور برساند و پیام رسان خون شهیدان باشد.
🔶رییس  شورای اسلامی شهر اهواز عنوان کرد: در چند هفته اخیر با مسائلی در شهر اهواز مواجه شدیم که حساسیت‌هایی ایجاد کرد اما انصافا با واکنش‌های بجا و به موقع بزرگان استان روبرو شدیم. آنچه مهم است، بحث وحدت و همدلی در استان است که اقوام پایه آن را تشکیل می‌دهند.
به گفته ی وی استان خوزستان به وجود این اقوام افتخار می‌کند و انشاءالله با حضور این اقوام عزیز، استانی مقتدر و پررونقی خواهیم داشت.
🔷 فلسفی اضافه کرد: استان خوزستان با وجود تنوع اقوام و زندگی مسالمت آمیز و پرمحبت آن ها در کنار یکدیگر به یک سمبل و الگو تبدیل شده و دشمن هم دقیقا دست روی این پتانسیل گذاشته و با سرمایه گذاری کلان سعی دارد که در این زمینه خلل جدی وارد سازد
🔶 وی تاکید کرد: ما باید مراقب باشیم چون اگر دشمن به هدف خود دست پیدا کند و کوچک ترین  خدشه ای به وحدت اقوام وارد شود با بحرانی جدی مواجه خواهیم بود لذا مسئولیت برای همه ما سخت و سنگین است به ویژه رسانه ها و در راس آن ها رسانه ی ملی که باید نسبت به این موضوع حساسیت بیش تری داشته باشد.
🔷 رییس شورای شهر اهواز گفت: مسئله ای که اخیرا در خوزستان باعث آزردگی شهروندان عزیز شد اشتباه و خطایی بود که باید مورد کنکاش قرار بگیرد ، باید مسئولین ذیربط این گونه خطاها را جبران نمایند؛ اگر خدای نکرده در ارتکاب این خطا ارتکاب عمدی در کار بوده است، قانون، حساسیت برخورد با آن را سنگین‌تر می‌کند.
🔶 فلسفی همچنین با اشاره به فاجعه تلخ آتش‌سوزی قهوه‌خانه نوارس اهواز اظهار کرد: در این حادثه بسیار تلخ و ناگوار و غیرقابل تصور،‌ یازده تن از عزیزان ما که قشر مظلوم و محروم جامعه هستند، دچار چنین مصیبتی شدند و جان باختند. و خانواده‌های این عزیزان این گونه به عزا نشستند.
🔷 منتخب پنجمین پارلمان شهری اهواز افزود: درباره این حادثه ایرادهای زیادی به مشکلات و چالش‌های موجود در سطح شهر وارد است. باید همه ما تلاش کنیم تا از این به بعد شاهد تکرار این موارد نباشیم. تمام این مسائل در کمیسیون‌های ذیربط شورا دنبال خواهد شد همچنین  مقرر شده است که اقداماتی انجام شود تا حداقل دیگر شاهد چنین حوادثی نباشیم.
🔶 وی در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر این که برای رسیدن به پیش رفت باید نگاه امیدوارانه و تلاش بی وقفه همراه با برنامه ریزی داشته باشیم، تصریح کرد: شورای شهر اهواز تلاش دارد که این دو ستون ارزش مند را مبنای کار خود قرار دهد و چراغ امیدی که در دل های مردم روشن شده با گذشت زمان پرنور تر و پر برکت تر شود.

تصاویر مرتبط
  • برگزاری نخستین جلسه علنی شورای اسلامی شهر در سال ١٣٩٧
  • برگزاری نخستین جلسه علنی شورای اسلامی شهر در سال ١٣٩٧
  • برگزاری نخستین جلسه علنی شورای اسلامی شهر در سال ١٣٩٧
  • برگزاری نخستین جلسه علنی شورای اسلامی شهر در سال ١٣٩٧
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار