اخبار

تاریخ انتشار: شنبه 13 اردیبهشت 1399
باباپور:کارکنان شهرداری اهواز دارای امکانات رفاهی می شوند

  باباپور:کارکنان شهرداری اهواز دارای امکانات رفاهی می شوند

امتیاز: Article Rating

مهران باباپور در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی شهر اهواز گفت: بسیار خرسند هستم که بعد از سال ها پیگیری روند پروژه های عمرانی و ترافیکی غیرهمسطح شهر اهواز، امروز می بینیم که یک تحول مثبت در سطح شهر در حال وقوع است.
وی ادامه داد: سال گذشته تفاهم نامه ای با قرارگاه خاتم الانبیاء صورت گرفت که بعد از آن تفاهم نامه و بررسی قرارداد و شرایط مالی طرح، توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گرفت و سپس ساعت ها در شورای اسلامی شهر اهواز موارد لازم مورد به شور گرفته شد.
عضو شورای اسلامی شهر اهواز خاطر نشان کرد: نتیجه کارکارشناسی با پییگری های مجدانه استاندار خوزستان و همچنین مجموعه شهرداری و شورای شهر اهواز این شد که سه پروژه توسط قرارگاه خاتم الانبیاء به صورت همزمان ادامه پیدا کند.
وی افزود: امروز شاهد هستیم سه پروژه تقاطع غیرهمسطح در کنار یک طرح رفاهی برای کارکنان شهرداری اهواز به سرعت در حال پیشروی هستند.  در پروژه رفاهی کارکنان شهرداری اهواز زمین فوتسال، استخر، پینگ پنگ و بسیاری از ورزش های دیگر تدارک دیده شده است و میزان هزینه تخصیص یافته به آن بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان است که در ملی راه زیتون در دست انجام است.
وی در پایان اظهار کرد: شورا با وجود تحریم ها و بیماری فراگیر کرونا عزمش را جزم کرده تا با استفاده از توان شرکت ها و همچنین قرارگاه خاتم هرچه سریعتر و با کیفیت بهتر به بهبود زیرساختهای شهر اهواز بپردازد.

تصاویر مرتبط
  • باباپور:کارکنان شهرداری اهواز دارای امکانات رفاهی می شوند
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار