اخبار

تاریخ انتشار: شنبه 29 مهر 1396
باباپور:ساماندهی دستفروشان با شرايط فعلي  با زور و تهديد امکان پذیر نیست

  باباپور:ساماندهی دستفروشان با شرايط فعلي با زور و تهديد امکان پذیر نیست

امتیاز: Article Rating

نایب رییس شورای اسلامی شهر اهواز در خصوص معضل دستفروشان شهر اهواز گفت: ما ۳۴ ناحیه را برای ساماندهی وانت بارها و دست فروشان در نظر گرفتیم که عرضه و تقاضا در این نواحی به سهولت انجام می گیرد و که از این تعداد ۱۷ محل تا پایان سال جاری در برنامه کاری گنجانده شده است.
 باباپور افزود: برخی از این زمین ها معارضاتی دارند از جمله اینکه این عرصه ها مربوط به نهادهای مختلفی هستند از جمله بنیاد مسکن و راه و شهرسازی بنابراین برای انجام پروژه بایستی این قطعات به تملک شهرداری درآیند. برنامه به این شکل است غرفه های پلاک دار با سازه های سبک در این ۱۷ مکان استفاده شود و قرار بر این است به صورت غرفه های روزانه فعالیت کنند.
عضو شورای اسلامی شهر اهواز گفت: ساماندهی وانت بارها با زور امکان پذیر نیست و مثل دفعات گذشته دوباره پس از مدتی شرایط به گذشته بازمی گردد. کار کارشناسی شده به ما می گوید باید یک کار اساسی در زمینه جمع آوری دستفروشان صورت بگیرد. باید این مساله را نیز در نظر بگیریم که این افراد برای امرار معاش زندگی ناچارا به این شغل روی آورده اند اگر جای مناسبی در نظر گرفته شود مطمنا این افراد ساماندهی خواهند شد و طبیعتا از این موضوع استقبال هم خواهند کرد.
 باباپور دستفروشان را مستلزم نگاهی از درون دانست و تصریح کرد: قطعا این افراد خودشان هم از این وضعیت راضی نیستند چون بیمه ندارند. در معرض بیماری می باشند. در گرمای تابستان در معرض دما  بالای ۵۰ درجه هستند. اگر ما جای مناسبی را با شریط مطلوب برایشان فراهم می کردیم مطمنا از این موضوع استقبال می کردند.تابا

 

https://t.me/shoraahvaz5


تصاویر مرتبط
  • باباپور:ساماندهی دستفروشان با شرايط فعلي  با زور و تهديد امکان پذیر نیست
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار