اخبار

تاریخ انتشار: جمعه 07 مهر 1396
ایزدی:مطالبه شورای پنجم از شهردار تغییر و تحول اساسی در اهواز است

  ایزدی:مطالبه شورای پنجم از شهردار تغییر و تحول اساسی در اهواز است

امتیاز: Article Rating

عضو شورای شهر اهواز گفت: رفع گره‌های ترافیکی، فعال کردن پروژه‌های عمرانی شهر و تغییر و تحول در ورودی‌های شهر از جمله مطالبات اساسی اعضای شورای پنجم از شهردار منتخب اهواز است.
محمدرضا ایزدی با اشاره به مطالبات نمایندگان شورا از شهردار جدید اظهار داشت: اعضای شورای پنجم بر اساس مشکلاتی که در شهر وجود دارد به تدوین شاخصه‌هایی پرداختند و با اتکا به آن‌ها به شهرداری رسیدند که بتواند طی 4 سال تغییر و تحول اساسی در شهر ایجاد کند.
وی افزود: معضلات و مشکلات شهر اهواز زیاد است به طوری که چهره شهر و زیرساخت‌های شهر در شان مردم نیست، شهروندان حق بسیاری بر گردن مسئولان دارند بنابراین مطالبه نمایندگان مردم از شهردار منتخب ایجاد تغییر و تحول اساسی در زمینه های مختلف شهر است.
عضو شورای شهر اهواز با بیان اینکه اگر مسئولان در جهت خدمات‌رسانی به مردم کوتاهی کنند با عواقبی مواجه می‌شوند که ابتدا گریبان‌گیر خودشان می‌‌شود، گفت: بسیاری از سرمایه‌های خدادادی از خوزستان به دست می‌آید بنابراین اولویت خدمت رسانی باید به مردم این استان باشد اما آن‌چه که مشاهده می‌شود اینگونه نیست و سرمایه‌ها در استان‌های دیگر هزینه می‌شود.
وی علت اصلی هزینه شدن سرمایه‌های خوزستان در استان‌های دیگر را بی توجهی مسئولان کشوری و بی‌تفاوتی مسئولان در استان و شهر اهواز عنوان کرد و با اشاره به مهم‌ترین معضلات و مشکلات اهواز بیان‌ کرد: از جمله معضلات اهواز سیستم فاضلاب بوده که هرسال به ویژه در فصل پاییز مشکلات متعددی را برای شهروندان ایجاد می‌کند و متاسفانه مسئولان مربوطه به ویژه آبفا تاکنون برای اخذ بودجه ملی هیچ پیگیری انجام نداده‌اند.
ایزدی با بیان اینکه پیگری‌هایی سازمان آبفا برای رفع مشکل سیستم فاضلاب انجام شده اندک و بدون خروجی است، تصریح‌ کرد: کمربند سبز اهواز از جمله دیگر مشکلات کلانشهر اهواز است که متاسفانه به جز شهرداری هیچ یک از دستگاه‌های متعهد سهم خود را در ایجاد فضای سبز در کمربند سبز اهواز عملی نکردند.
وی تصریح‌کرد: برخورداری از آب شرب سالم از دیگر مشکلات کلانشهر اهواز است که می‌طلبد مسئولان استانی و شهری به آن توجه کنند اما مهم‌ترین مشکلاتی که شهردار منتخب باید در نظر داشته باشد ایجاد فضای سبز مناسب در شهر، رفع گره‌های ترافیکی، زیباسازی، فعال پروژه‌های عمرانی شهر، مبلمان شهری و تغییر و تحول در ورودی‌های شهر است.

تصاویر مرتبط
  • ایزدی:مطالبه شورای پنجم از شهردار تغییر و تحول اساسی در اهواز است
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار