اخبار

تاریخ انتشار: یکشنبه 26 آذر 1396
ایزدی:به جای آب، فاضلاب به کارون می‌ریزد/ادعای "آب مازاد خوزستان" کذب است

  ایزدی:به جای آب، فاضلاب به کارون می‌ریزد/ادعای "آب مازاد خوزستان" کذب است

امتیاز: Article Rating

از خوزستان است. همچنین بخشی از هورالعظیم به علت کاهش هدایت آب به تالاب خشک شده است. 
  این عضو شورای اسلامی شهر اهواز ادامه داد: بنابراین با توجه به وجود کانون‌های گرد و غبار وسیع در استان به جای اینکه آقایان بیایند و آب را به بخشی از این اراضی هدایت کنند تا این اراضی دارای آب شوند، می‌بینیم که همین تالاب‌های خوزستان نیز در حال خشک شدن هستند که این موضوع سندی دیگر برای کذب بودن ادعای آقای کلانتری است. 
 ایزدی با اشاره به پیامدهای انتقال آب کارون برای سلامت شهروندان گفت: با انتقال آب کارون، آورد این رودخانه کمتر می‌شود. در حال حاضر در نقاط زیادی از استان خوزستان شاهد تخلیه فاضلاب به کارون هستیم و حداقل در اهواز فاضلاب از 170 لوله به کارون تخلیه می‌شود و با انتقال آب کارون، آورد کارون کمتر و هزاران بیماری بر مردم ما تحمیل خواهد شد. 
  وی ادامه داد: در حال حاضر در 301 نقطه در سطح شهر اهواز تلاقی آب و فاضلاب وجود دارد و طی سه ماه اخیر 12 نفر به بیماری هپاتیت A مبتلا شده‌اند. مردم خوزستان و اهواز چه گناهی کرده‌اند که باید تاوان این نامه‌های محرمانه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست را بدهند؟ 
  عضو کمیسیون خدمات شهری، بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به اعتراض مجمع نمایندگان خوزستان در جلسه شورای اداری 15 آذر در استان، تصریح کرد: در این جلسه حضور نداشتم و تنها کلیپی از برخورد و رفتار آقای کلانتری نسبت به اعتراض نمایندگان استان خوزستان را دیدم و فکر می‌کنم که نمایندگان ما باید از این رفتار آقای کلانتری به مراجع قضایی شکایت کنند. 
  ایزدی ادامه داد: نمایندگان ما، نماینده‌های جمعیتی بالغ بر چهار میلیون نفر هستند و مردم انتظار دارند که شکایت از آقای کلانتری به مراجع قضایی برده شود.

تصاویر مرتبط
  • ایزدی:به جای آب، فاضلاب به کارون می‌ریزد/ادعای "آب مازاد خوزستان" کذب است
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار