اخبار

تاریخ انتشار: پنجشنبه 30 فروردین 1397
 اسکندر لطفعلی زاده عضو شورای اسلامی شهر اهواز : شهرداری اهواز به درآمد پایدار نیاز دارد

  اسکندر لطفعلی زاده عضو شورای اسلامی شهر اهواز : شهرداری اهواز به درآمد پایدار نیاز دارد

امتیاز: Article Rating
عضو شورای شهر اهواز با تأکید بر این که شهرداری اهواز به درآمد پایدار نیاز دارد، اظهار داشت: 20 سال از عمر شورای شهر در اهواز می گذرد و ما هنوز نتوانسته ایم به درآمدهای پایداری دست پیدا کنیم و هنوز در پرداخت حقوق کارکنان شهرداری ناتوان هستیم
🔸اسکندر لطفعلی زاده با بیان این که در کلانشهر  اهواز سهمِ درآمدِ پایدار از مالیات بر ارزش افزوده مشخص نیست، عنوان کرد: سهم شهر ما از عوارض آلایندگی صنایع مبلغ قابل توجهی است که هیچ کدام حتی به طور نسبی پرداخت نشده است.
🔹وی افزود: در شهری که فاقد پارکینگ است هزینه ی جرایم راهنمایی و رانندگی به مدیریت شهری داده نمی شود بلکه این مبلغ به حساب خزانه داده می شود و ما همچنان از نبود پارکینگ در اهواز رنج می بریم.
🔸به گفته ی این عضو شورای شهر اهواز، در قبوض آب و برق باید مبلغی جهت ترمیم و بهسازی شبکه ی فاضلاب اختصاص داده شود اما این مهم همچنان مغفول مانده است.
🔹لطفعلی زاده همچنین گفت: سالی که بر مدیریت شهری گذشت، سالی سخت و توأم با مشکلات فراوان برجای مانده از گذشته بود که حدوداً به 800 میلیارد بدهکاری پروژه های متعددِ مفتوح، بی نظمی شهری، عدم تعادل واقعی بین بخشی و عدم تعادل میان درآمد و هزینه ها بوده است که شورای شهر و مدیران شهری تمام تلاش خود را در جهت کاهش این فاصله انجام دادند.
🔸منتخب مردم اهواز در پنجمین پارلمان شهری خاطرنشان کرد: مشکلات فراوانی از جمله مسئله ی ریزگردها، مشکلات آب، برق، فاضلاب و اشتغال جوانان ما را می آزارد و یقیناً به علت برخی سوءمدیریت ها و خشکسالی سال جدید نیز سال سخت و دشواری خواهد بود.
🔹به گفته ی وی حساسیت بالای اعضای شورای شهر در تصویب برنامه ی 5ساله توسعه و نیز دقتِ بالا در تصویب بودجه های شهرداری در سازمان ها در راستای توزیع عادلانه خدمات در سطح شهر به ویژه مناطق محروم بوده است.
تصاویر مرتبط
  •  اسکندر لطفعلی زاده عضو شورای اسلامی شهر اهواز : شهرداری اهواز به درآمد پایدار نیاز دارد
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار