محمد هادی قنوات, خبر چهارتایی
شماره: 269895
1398/03/30 - 05:21
قنوات: با شاعری دوره خوبی را در مديريت شهري پشت سر خواهیم گذاشت/ ایجاد اتاق شیشه ای تاکید شهردار جدید

محمد هادی قنوات در گفتگو با خبرنگار خبر یک، درباره تایید حکم شاعری بعنوان شهردار از سوی وزارت کشور،اظهار کرد: به  شاعری برای در دست گرفتن سکان شهرداری رای موافق داده و منتظر تایید ایشان بودیم. سرانجام با گذشت حدود یک ماه از دوره سرپرستی، امروز 29 خرداد این امر تحقق یافت و حکمشان نیز صادر شد.
وی افزود: آقای شاعری علاوه بر جوان بودن و انگیزه کافی برای شروع کار در شهرداری، از بدنه این ارگان بوده که در حوزه فرهنگی نیز کار کرده است وهمچنین از اشرافیت و آشنایی کاملی با مسائل مختلف شهرداری آگاه است.
عضو شورای شهر اهواز از آغاز دوره ای مطلوب با شاعری بعنوان شهردار اهواز خبر داد و گفت: هدف شورا در زمینه انتخاب شهردار به گونه ای است که بتواند نسبت به انتظارات شوراییان و شهروندان متعهد باشد.قنوات اظهار داشت: اگر هر شهرداری  بخواهد از مسیری که برایش تعریف شده خارج شود تذکرات لازم به او داده خواهد شد به طور مثال آقای کتانباف گزینه موافق همه اعضا شورا بود اما سرانجام با توافق اعضای شورا به گزینه طرح سوال از شهردار پرداختیم که به دلیل قانع نشدن اکثر اعضا نسبت به پاسخها، کتانباف استیضاح شد.
عضو شورای شهر اهواز افزود: شاعری بعنوان شهردار مثبت ارزیابی می کنم و معتقدم در دروه کاری ایشان بعنوان شهردار، تغییرات محسوسی در شهر اهواز نمایان خواهد شد.
قنوات با اشاره به اولویت شاعری در آغاز فعالیت خود، عنوان کرد: تاکید شاعری بر وجود اتاق شیشه ای برای شفاف سازی فرآیندها و اقدامات مربوطه است تا فتح بابی برای اعتماد سازی میان شهروندان و شهرداری باشد که این مهم گام موثری در آینده شهر اهواز خواهد بود.وی در ادامه یادآور شد: تکمیل پروژه های شهری از اصلی ترین دغدغه های شوراییان است که شهردار فعلی بر این موضوع نیز تاکید دارند؛تکمیل پروژه تقاطع غیر همسطح شهید بندر و در نظر گرفتن پروژه قطار شهری از اولویت های شورا با شهرداراست که امید است به زودی فاز یک،خط یک مترو نیز فعال شود.
عضو شورای شهر درباره آسفالت معابر شهر اهواز، تصریح کرد: با توجه به منابع مالی کلیه اقدامات لازم برای کلانشهر اهواز در حال بررسی است و آسفالت معابر و ترمیم آن نیز با وجود اکیپهای معرفی شده در حال انجام است که به زودی این مشکل نیز مرتفع خواهد شد.
قنوات در پایان گفت: شاعری جوانی خوش فکر و با انگیزه است و قرار است کلانشهر اهواز را از حالت فعلی خارج کند.

©2013 Royan Corporation. All Rights Reserved