طراحی سایت
اخبار و اعلانات
تاریخ: چهارشنبه, 22 شهریور,1396 نظرات: 0 نظر نمایش: 200 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
حیدری: امیدوارم حکم شهردار منتخب اهواز هر چه سریع‌تر صادر شود

حیدری: امیدوارم حکم شهردار منتخب اهواز هر چه سریع‌تر صادر شود

حسین حیدری عضو شورای اسلامی شهر اهواز خطاب به سرپرست شهرداری اهواز اظهار کرد: در مورد زیباسازی شهر در برنامه کوتاه‌مدت شهرداری، بحث پاکسازی شهر از پوسترهای تبلیغات انتخابات که هنوز آثار آن بر دیوارها و حتی علائم و تابلوهای رانندگی و ... بر جای مانده است را لحاظ کنید.
وی ادامه داد: فضاهای پیرامون و حصارهای کارگاه‌های پروژه قطار شهری اهواز بسیار بدمنظر است و زیبایی شهر را به هم ریخته است. بنابراین درخواست می‌شود که ساماندهی این موضوع را در برنامه فوری خود قرار دهید. از طرفی کارگاه‌های ساختمانی در سطح شهر نیز علاوه بر اشغال پیاده‌روها محل تردد خودروهای سواری را نیز اشغال کرده‌اند.
این عضو شورای اسلامی شهر اهواز افزود: این کارگاه‌ها حتی دو تا سه متر از سواره‌روها را درسطح شهر نیز مسدود کرده‌اند. بنابراین خواستار این هستیم که ساماندهی این مساله را نیز در برنامه خود قرار دهید که انتظار می‌رفت این مساله ظرف این دو هفته حل می‌شد.
حیدری تصریح کرد: امید است که حکم شهردار منتخب اهواز هر چه سریع‌تر صادر شود اما در مدت باقیمانده در دوره سرپرستی آقای اهوازی از سرپرست شهرداری انتظار می‌رود که بحث زیباسازی و پاکسازی شهر در دستور کار قرار بگیرد. همچنین با توجه به نزدیک شدن بازگشایی مدارس، نظارت بر سرویس‌های حمل و نقل دانش‌آموزان مورد انتظار است.

کد: 143798
نویسنده خبر: اپراتور شورای شهر
 
تصاویر مرتبط
  • حیدری: امیدوارم حکم شهردار منتخب اهواز هر چه سریع‌تر صادر شود
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.