طراحی سایت
اخبار و اعلانات
تاریخ: دوشنبه, 20 شهریور,1396 نظرات: 0 نظر نمایش: 154 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
حیدری:کشف درآمد‌های پایدار مهمترین اولویت کاری شهردار جدید اهواز است کشف درآمد‌های پایدار مهمترین اولویت کاری شهردار جدید اهواز است

حیدری:کشف درآمد‌های پایدار مهمترین اولویت کاری شهردار جدید اهواز است کشف درآمد‌های پایدار مهمترین اولویت کاری شهردار جدید اهواز است

عضو شورای شهر اهواز گفت: شهرداری یک موسسه غیر دولتی است و باید با درآمدهای کسب شده امور مجموعه شهرداری را بچرخاند بنابراین شهرداری باید برای اجرای پروژه‌ها درآمد پایداری را کشف کند.

حسین حیدری اظهار داشت: منصور کتانباف شهردار منتخب اعضای شورای پنجم به مدت دو سال نیم شهردار اهواز بود وی نه تنها کلانشهر اهواز را می‌شناسد بلکه از مشکلات، معضلات و ساختار شهرداری نیز اطلاع دارد.

وی افزود: انتظار داریم شهردار جدید هرچه سریع‌تر وارد میدان اجرایی برنامه‌ها شود و با اولویت‌بندی مشکلات شهر به نتیجه مطلوب برسیم.

عضو شورای پنجم اهوازگفت: مشکلات شهر اهواز باید ابتدا دسته بندی شود زیرا برخی از مشکلات از قبیل ارتقا سطح کیفیت خدمات شهری، نظافت، پرداختن به زیباسازی شهر، نوسازی جداول و پروژه‌های روبنایی  را می‌توان در کوتاه مدت برطرف کرد.

وی با بیان اینکه برخی دیگر از مشکلات شهری اهواز با اتکا به برنامه‌های بلند مدت یک ساله، دوساله و یا تا زمان پایان دوره قابل برطرف کردن هستند گفت: زیر ساخت‌های شهری در بخش حمل نقل، احداث تقاطع‌های غیر همسطح و بازکردن گره‌های ترافیکی همچنین در بخش ناوگان حمل و نقل نیز خرید اتوبوس برای تجهیز و نوسازی ازجمله اولویت‌هایی است که باید برای توسعه شهر در نظر گرفته شود.

حیدری تصریح‌کرد: در آینده انتظار داریم در بخش سلامت و بهداشت برای جمع‌آوری زباله و رفت و روب سطح شهر از جارو و ماشین‌های مکانیزه استفاده شود همچنین طرح تفکیک زباله نیز از مبدا با استفاده از فرهنگ‌سازی و آموزش شهروندی در تمامی مناطق شهری اجرایی شود.

وی  با بیان اینکه شهردار آینده باید در زمینه فعالیت‌های فرهنگی از قبیل احداث فرهنگ‌سراها و ورزشگاه نیز کار کند عنوان کرد: شهرداری یک موسسه غیر دولتی است و باید با درآمدهای کسب شده امور مجموعه شهرداری را بچرخاند بنابراین شهرداری باید برای اجرای پروژه‌ها درآمد پایداری را کشف کند.

عضو شورای شهر اهواز تصریح‌کرد: هنر مدیریت شهری در بخش درآمدی شهرداری است زیرا مدیرشهر باید منابع درآمدی را کسب و مطابق با میزان درآمد به دست آمده در سایر بخش‌ها هزینه کند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر منابع درآمدی جدید و پایدار در بخش سرمایه‌گذاری است و شهرداری اهواز ظرفیت مشارکت سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف را دارد گفت: سیستم‌های نوین مالی و پولی مانند تسهیلات و اوراق  از جمله منابع درآمدی هستند که شهرداری باید با شناسایی آن‌ها منابع پایداری را محقق سازد.

کد: 143303
نویسنده خبر: اپراتور شورای شهر
 
تصاویر مرتبط
  • حیدری:کشف درآمد‌های پایدار مهمترین اولویت کاری شهردار جدید اهواز است کشف درآمد‌های پایدار مهمترین اولویت کاری شهردار جدید اهواز است
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.