طراحی سایت
مقام معظم رهبری: سال 96سال «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال»
رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز
 

محمدجعفر فلسفی

اخبار و اعلانات
تاریخ: چهارشنبه, 22 شهریور,1396 نظرات: 0 نظر نمایش: 192 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
لطفعلي زاده:انتطار شهروندان از شورای شهر ، پویایی،تحرک و سلامت در سیستم شهرداری است

لطفعلي زاده:انتطار شهروندان از شورای شهر ، پویایی،تحرک و سلامت در سیستم  شهرداری است

اسکندر لطفعلی‌زاده دیگر عضو شورای اسلامی شهر اهواز در نطق پیش از دستور خود با بیان اینکه بحث ولایت فقیه بحثی بسیار مهم است، اظهار کرد: ولایت فقیه می‌تواند زمینه نیل به سمت تحقق نظام سیاسی مدنظر اسلام را فراهم کند.
وی همچنین از کشتار مسلمانان میانمار و موضع سازمان‌های بین‌الملل و مدعیان حقوق بشر نسبت به این فجایع و خونریزی‌ها انتقاد کرد.
لطفعلی‌زاده به ظرفیت‌های شهر اهواز اشاره کرد و گفت: اهواز به عنوان یک کلانشهر ایران اسلامی نیازمند توجه بیش از پیش به "زندگی" در دل این شهر است. اهواز ظرفیت‌های شناخته و ناشناخته بسیاری دارد.
این عضو شورای اسلامی شهر اهواز افزود: می‌توان به سرمایه‌های معنوی و مادی این شهر تکیه کرد. اهواز متعلق به همه شهروندان اهواز از حاشیه‌نشین تا دستفروش و کودک کار است و همه شهروندان در اهواز حق زندگی دارند و باید این حق توسط شورا و شهرداری ادا شود.
لطفعلی‌زاده عنوان کرد: گرچه کلانشهر اهواز تنگناها و مشکلات فراوانی دارد اما افق‌های آینده، روشن و امیدبخش است. لازمه پایبندی و وفاداری شورا به عهد و پیمان که با مردم دارد نیز امانتداری در برابر مردم است. ظرفیت‌ها، امکانات، املاک و اموال شهرداری تنها بخشی از این امانت محسوب می‌شود.
وی ادامه داد: تعیین و انتخاب مدیران شایسته بدون کمترین شائبه در فساد و متعهد به شایسته‌سالاری و مشارکت شهروندان، در امانت اصلی ما است. شهروندان اهواز انتظار تغییر در شهرداری را دارند و این تغییر وابسته به تغییر در نگرش اداره شهر و مدیران مجری نگرش‌ها و سیاست‌ها است.
این عضو شورای اسلامی شهر اهواز بیان کرد: مردم خواهان شایسته‌سالاری، توجه و به کارگیری نخبگان در اداره امور و کاهش فاصله طبقاتی، توجه به عدالت و محرومیت‌زدایی از مناطق محروم شهر هستند. ضروری است که به این انتظارات مردم پاسخ مناسبی داده شود. از همین جا کنشگران و فعالان سیاسی را به همکاری برای کار جهادی و پاسخ به مطالبات مردم دعوت می‌کنم.

کد: 143797
نویسنده خبر: اپراتور شورای شهر
 
تصاویر مرتبط
  • لطفعلي زاده:انتطار شهروندان از شورای شهر ، پویایی،تحرک و سلامت در سیستم  شهرداری است
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
کمیته ها

کمیسیون ها