طراحی سایت
مقام معظم رهبری: سال 96سال «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال»
رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز
 

محمدجعفر فلسفی

اخبار و اعلانات
تاریخ: ﺳﻪشنبه, 21 شهریور,1396 نظرات: 0 نظر نمایش: 227 مرتبه تعداد امتیاز: 3   (Article Rating)
جهانبخش:از مخالفان عملکرد شرکت کیسون در پروژه مترو اهواز هستم

جهانبخش:از مخالفان عملکرد شرکت کیسون در پروژه مترو اهواز هستم

رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر اهواز با انتقاد از عملکرد شرکت کیسون در اجرای پروژه قطار شهری اهواز گفت: متاسفانه در حال حاضر این پروژه راکد مانده است و اگر کیسون روند پیشین خود را ادامه دهد قطعا به دنبال شرکت جدیدی برای این پروژه می‌رویم.
  مازیار جهانبخشی
با ابراز نارضایتی از روند اجرا و پیشرفت فیزیکی پروژه قطار شهری اهواز، اظهار کرد: متاسفانه در حال حاضر این پروژه راکد مانده است و حتی با همان روند کند پیشین هم حرکت نمی‌کند. 
  وی تصریح کرد: بر اساس آنچه که شنیده‌ایم و در برخی جلسات مطرح شده است، ظاهرا دنبال شرکت جدیدی هستند تا جایگزین شرکت کیسون پیمانکار فعلی پروژه قظار شهری اهواز شود. شورای شهر نیز به جد دنبال تعیین تکلیف این پروژه است. 
  این عضو شورای اسلامی شهر اهواز با ابراز بی‌اطلاعی از آخرین اقدامات برای خلع ید کیسون از پروژه مترو اهواز، عنوان کرد: با صدور حکم شهردار منتخب و آغاز به کار آقای کتانباف مطمئنا جلساتی برای تعیین تکلیف این مساله برگزار خواهیم کرد. 
  جهانبخشی ادامه داد: اگر کیسون بتواند با یک برنامه خاص و در زمان‌بندی مشخص‌شده به تعهدات خود عمل کند شاید بتوانیم با این شرکت در فازهای بعدی این پروژه ادامه همکاری داشته باشیم اما اگر کیسون روند پیشین خود را ادامه دهد قطعا به دنبال شرکت جدیدی برای این پروژه می‌رویم. 
  وی بیان کرد: از مخالفان عملکرد شرکت کیسون در پروژه مترو اهواز هستم. معتقدم نیازی نیست مجددا با شرکتی که نتوانسته است در این مدت به  تعهدات خود عمل کند، همکاری کنیم اما در این زمینه مجموعه باید تصمیم‌گیری کند. 
  رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر اهواز افزود: منتظر صدور حکم آقای کتانباف هستیم تا جلساتی برگزار کنیم و بتوانیم در زمینه پروژه قطار شهری اهواز و پیمانکار آن تصمیم‌گیری کنیم. 

کد: 143499
نویسنده خبر: اپراتور شورای شهر
 
تصاویر مرتبط
  • جهانبخش:از مخالفان عملکرد شرکت کیسون در پروژه مترو اهواز هستم
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
کمیته ها

کمیسیون ها