طراحی سایت
مقام معظم رهبری: سال 96سال «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال»
رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز
 

محمدجعفر فلسفی

اخبار و اعلانات
تاریخ: دوشنبه, 20 شهریور,1396 نظرات: 0 نظر نمایش: 156 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
فلسفی:شهردار اهواز در روزهای آینده انتخاب می‌شود‌

فلسفی:شهردار اهواز در روزهای آینده انتخاب می‌شود‌

رئیس شورای شهر اهواز گفت: امیدواریم در روزهای آینده شهردار آینده کلانشهر اهواز انتخاب شود.

محمد جعفر فلسفی  درباره زمان انتصاب شهردار جدید اظهار داشت: تمامی فرآیندهای مورد نیاز برای انتصاب شهردار انجام شده فقط مرحله‌ای جزئی مربوط به کارهای اداری برای اخذ حکم مانده که امیدواریم در روزهای آینده شهردار آینده کلانشهر اهواز منصوب شود.

وی با اشاره به لغو چهارمین جلسه شورای شهر اهواز افزود: بنا به دلایلی از جمله تعطیلی‌های چند روز گذشته و فرارسیدن عید غدیر نمایندگاه شورا موفق به برگزاری انتخابات کمیسیون‌ها نشدند بنابراین به پیشنهاد و مشورت اعضا قرار شد جلسه به زمان دیگری موکول شود.

رئیس شورای شهر اهواز در پاسخ به سوالی مبنی براینکه چه میزان از قول‌های سرپرست فعلی شهرداری با انتصاب شهردار عملی می‌شود، گفت: کلیت فعالیت‌های سرپرست فعلی شهرداری اهواز با توافقات صورت گرفته مانند توجه ویژه به مناطق محروم و کم برخوردار همخوانی دارد.

وی افزود: حمایت و توجه به مناطق محروم به صورت کلی مطرح بوده و جز مهمترین اولویت‌های  برنامه کاری شهردار آینده است بنابراین اقدامات صورت گرفته توسط سرپرست شهرداری در راستای خدمت رسانی به مناطق کم برخوردار تعریف می‌شود.

فلسفی با بیان اینکه نوع مطالب و مباحث مطرح شده توسط سرپرست شهرداری اهواز بیشتر در زمینه رسیدگی به مناطق محروم است، تصریح‌کرد: تمرکز و تلاش صورت گرفته در زمینه خدمات شهری نیز دقیقا خواسته مجموعه شورای شهر بوده و قطعا جز برنامه های اصلی شهردار آینده است.

وی  در پاسخ به سوالی مبنی براینکه شهردار آینده به صورت ویژه در کدام یک از مشکلات شهری باید تمرکز کند، عنوان‌کرد: حمل و نقل، مترو، پروژه‌های نیمه کاره مانند پل ولایت نیازمند تمرکز جدی شهردار آینده برای رفع مشکلات موجود هستند.

رئیس شورای شهر اهواز بیان‌کرد: مسائل خدماتی از جمله نظافت شهری، سامان دهی به وضعیت شهری موجود، شفافیت مالی در زمینه یکپاچه کردن سیستم و رفع ضعف‌ها، رسیدگی به مراجعات مردم در راستای رفع مشکلات در زمینه پروانه‌های ساخت و بخش درآمدزایی از دیگر اولویت‌هایی است که شهردار آینده باید در برنامه‌های خود به آن‌ها توجه کند.

فلسفی با بیان اینکه بسیاری از طرح‌های عمرانی نیازمند درآمدزایی از سوی شهرداری هستند، تصریح‌کرد: فضای سبز، کمر بند سبز، توسعه پوشش سبز، رسیدگی به وضعیت پارک‌ها و مکان‌های تفریحی شهروندان از جمله مسائلی است که در شورای پنجم انجام می‌شود.

وی افزود: با توجه اینکه در آستانه فصل پاییز هستیم فعالیت‌هایی در زمینه رسیدگی به وضعیت فاضلاب اهواز باید انجام شود که اعضا در شورا روی این موضوع بحث کردند و  منتظر هستیم که شهردار محترم در این زمینه برنامه ریزی کنند.

کد: 143304
نویسنده خبر: اپراتور شورای شهر
 
تصاویر مرتبط
  • فلسفی:شهردار اهواز در روزهای آینده انتخاب می‌شود‌
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
کمیته ها

کمیسیون ها