طراحی سایت
مقام معظم رهبری: سال 96سال «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال»
رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز
 

محمدجعفر فلسفی

اخبار و اعلانات
تاریخ: دوشنبه, 13 شهریور,1396 نظرات: 0 نظر نمایش: 210 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
فلسفي: درآمدزایی چالش شهرداری اهواز است

فلسفي: درآمدزایی چالش شهرداری اهواز است

رئیس شورای شهر اهواز گفت: درآمدزایی از چالش‌های شهرداری است و اکنون بدهی‌های سنگینی وجود دارد که به هر شکل باید مطالبات و مالیات بر ارزش افزوده در دستور کار قرار گیرد.
محمدجعفر فلسفی اظهار داشت: انتخاب شهردار اهواز با رای کامل آثار بسیاری به همراه داشت و یأس و ناامیدی را به امیدواری و نشاط تبدیل کرد.
وی با بیان این‌که تمام توان شهرداری اهواز برای رقم زدن اتفاقات تازه بسیج شده تا فضای رکود نیز به فعالیت با نشاط تبدیل شود، ادامه داد: درآمدزایی از چالش‌های شهرداری است و اکنون بدهی‌های سنگینی وجود دارد که به هر شکل باید مطالبات از بدهکاران و مالیات بر ارزش افزوده در دستور کار قرار گیرد.
رئیس شورای شهر اهواز تأکید کرد: بخشی از بدهی‌ها که برای طلب‌کاران و کارکنان منشأ مشکل شده باید به صورت فوری دنبال و گره‌گشایی شود.
فلسفی با اشاره به کم‌کاری‌ها در زمینه نظافت شهر، خدمات شهری، فضای سبز و پروژه‌های عمرانی افزود: در این حوزه‌ها باید اقداماتی صورت گیرد و مشکلات مرحله به مرحله در حال برطرف شدن هستند.
وی با بیان این‌که وظیفه شورای شهر ارزیابی و نظارت بر شهرداری است و نقش کلیدی در موفقیت برنامه‌ها دارد، عنوان کرد: هرگونه برنامه نسبت به مدیران ناکارآمد در حوزه شهردار اهواز است.
رئیس شورای شهر اهواز گفت: در زمینه نظارت هیچگونه رودربایستی با شهردار اهواز نخواهیم داشت در اعمال این مقوله مصمم و نیازمند مشارکت همگانی هستیم و آن را به فرصتی برای همراهی مردم در این بعد تبدیل می‌کنیم.

https://t.me/joinchat/AAAAAENEyfkrGGhsrjE6Uw

کد: 141909
نویسنده خبر: اپراتور شورای شهر
 
تصاویر مرتبط
  • فلسفي: درآمدزایی چالش شهرداری اهواز است
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
کمیته ها

کمیسیون ها