طراحی سایت
مقام معظم رهبری: سال 96سال «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال»
رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز
 

محمدجعفر فلسفی

اخبار و اعلانات
تاریخ: دوشنبه, 13 شهریور,1396 نظرات: 0 نظر نمایش: 191 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
حيدري:شهرداری اهواز از سیستم‌های نوین مالی و پولی استفاده کند

حيدري:شهرداری اهواز از سیستم‌های نوین مالی و پولی استفاده کند

عضو شورای شهر اهواز گفت: استفاده از سیستم‌های نوین مالی و پولی نظیر تسهیلات بانکی و اوراق مشارکت به عنوان یکی از منابع درآمدی در شهرداری اهواز باید مورد استفاده قرار گیرد.
حسین حیدری  اظهار داشت: در سطح شهر اهواز کارهای روبنایی نظیر پاک سازی سطح شهر و زیباسازی ، نظافت و ارتقای کیفیت خدمات شهری باید انجام شود.
وی با بیان این‌که تقویت زیرساخت‌های شهری در بخش‌های فرهنگی اجتماعی، حمل و نقل، عمرانی ، خدماتی و سلامت  نیز باید بخشی از برنامه‌های بلند مدت شهرداری و شورای شهر باشد 
همچنین برای تامین منابع درآمدی استفاده از سیستم‌های نوین مالی و پولی نظیر تسهیلات بانکی و اوراق مشارکت به عنوان یکی از منابع درآمد زایی شهرداری اهواز باید صورت گیرد.
عضو شورای شهر اهواز با اشاره به اینکه برای تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی ادامه داد که 55 دستگاه اتوبوس با استفاده از تسهیلات بانکی خریداری شده و ظرف دو یا سه ماه آینده به سیستم حمل و نقل عمومی اضافه خواهند شد.
حیدری با بیان اینکه‌ قرار است  فاز یک مترو با استفاده از اوراق مشارکت  راه‌اندازی ‌شود گفت: دولت و شهرداری به تعهدات خود در زمینه مترو اهواز عمل نکرده‌اند متروی که 3 هزار میلیارد تومان بودجه اولیه آن است در طول 11 سال کمتر از 500 میلیارد تومان به آن اختصاص داده شد از همین رو مترو اهواز روند کندی را سپری می‌کند.
که انتظار است که نمایندگان محترم مجلس نسبت به مترو ورود پیدا کنند و به جذب اعتبارات سهم دولت در این پروژه مهم کمک کنند.
عضو شورای شهر اهواز با اشاره به اختلاف مالی بین شرکت کیسون و قطار شهری که باعث هم توقف پروژه و اعتراض کارگران پیمانکاری شده افزود: نیاز است که استانداری خوزستان در این مورد ورود پیدا کند و این اختلاف پیمانکار و شهرداری را حل نماید تا مشکل این پروژه حل شود .

https://t.me/joinchat/AAAAAENEyfkrGGhsrjE6Uw

کد: 141908
نویسنده خبر: اپراتور شورای شهر
 
تصاویر مرتبط
  • حيدري:شهرداری اهواز از سیستم‌های نوین مالی و پولی استفاده کند
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
کمیته ها

کمیسیون ها