طراحی سایت
مقام معظم رهبری: سال 96سال «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال»

رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز

 

محمدجعفر فلسفی

اخبار و اعلانات

تاریخ: پنجشنبه, 09 شهریور,1396 نظرات: 0 نظر نمایش: 207 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
حيدري:انتخاب ما بر اساس معيار و شاخص ها صورت گرفت

حيدري:انتخاب ما بر اساس معيار و شاخص ها صورت گرفت

حسین حیدری عضو منتخب شورای اسلامی شهر اهواز در جلسه انتخاب شهردار و سرپرست شهرداري گفت: اجماع نظری که امروز در شورا شاهد بودیم را به عنوان یک آغاز خوب و میمون برای خدمت‌دهی به مردم شریف اهواز به فال نیک می‌گیریم.
وی بیان کرد: از دکتر سیدکریم حسینی که در خصوص حق طبیعی خود جهت قرار گرفتن در میان گزینه‌های شورا برای تصدی شهرداری اهواز، گذشت و ایثار کردند و با این گذشت موجب وحدت و انسجام شورای پنجم شدند، تشکر می‌کنیم. دکتر حسینی، انسانی بزرگ، ولایت‌مدار و عزیز است.
این عضو شورای اسلامی شهر اهواز از همه عزیزان که با وحدت، انسجام و همدلی در جلسه امروز حضور پیدا کردند، تشکر می‌کنیم. البته وظیفه داریم که در جلسات حضور داشته باشیم. این انسجام، همدلی، و اجماع نظر امروز اعضای شورا که هم شهردار و هم سرپرست شهرداری را با رأی صد در صدی انتخاب کردند، در طول ادوار شورای شهر بی‌نظیر است.
حیدری ادامه داد: این انسجام و همدلی را به همه شهروندان و عزیزان تبریک می‌گویم. انتخاب ما بر اساس معیارها و شاخص‌هایی بود که کل اعضاء به دور از هرگونه لابی‌ها به آن رسیده بودند. آقای کتانباف نیز از زمان پایان فرایند صدور حکم خود که باید توسط وزیر کشور صورت بگیرد، کار خود را آغاز خواهد کرد.
وی تصریح کرد: شورا بر اساس قانون وظیفه نظارتی خود را قطعاً انجام خواهد داد. و تمامی اعمال، اقدامات و عملکرد شهردار را تحت نظر خواهد داشت. امید است هم 13 عضو شورا و هم آقای شهردار در جهت تغییر و تحول شهر اهواز عمل خواهند کرد.
این عضو شورای اسلامی شهر اهواز ادامه داد: انشاءالله شورای شهر در طول چهار سال پیش رو با همدلی، هماهنگی، وحدت، پشتیبانی از شهردار منتختب و البته با حفظ و پایبندی به تمام وظایف قانونی خود، عمل خواهد کرد و پس از پایان چهار سال شاهد تغییر و تحول در شهر خواهیم شد.
حیدری بیان کرد: وضعیت موجود اهواز انصافاً شایسته مردم شریف و فهیم شهر نیست و انشاءالله این وضعیت در پایان این چهار سال تغییر اساسی خواهد کرد. از همه اعضا که با انسجام و وحدت امروز خود، دل شهروندان را شاد کردند، تشکر می‌کنم.

کد: 141128
نویسنده خبر: اپراتور شورای شهر
 
تصاویر مرتبط
  • حيدري:انتخاب ما بر اساس معيار و شاخص ها صورت گرفت
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

کمیته ها

کمیسیون ها