طراحی سایت
X

صفحه مشاهده خبر

تاریخ: دوشنبه, 26 تیر,1396 نظرات: 0 نظر نمایش: 575 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
حیدری: منتخبین شورای پنجم اهواز جلسه ای در خصوص انتخاب شهردار نداشته اند

حیدری: منتخبین شورای پنجم اهواز جلسه ای در خصوص انتخاب شهردار نداشته اند
حسین حیدری منتخب شورای پنجم اسلامی کلانشهر اهواز در گفت و گو با خبرنگار آراس  در پاسخ به اینکه شورای پنجم  کلانشهراهوتز  تا کنون جلسه ای در راستای انتخاب شهردار  داشته است، گفت:  اعضای شورای پنجم تا به امروز جلسه ای در این خصوص برگزار نکرده اند و هر خبری که بر این مبنا منتشر شده باشد صحت ندارد. اگر هم جلساتی از سوی شورای پنجم  شهر اهواز برگزار شده باشد صرفا در راستای تعامل، هماهنگی مسائل شورا و آشنایی اعضا با یکدیگر بود. لذا به شایعات منتشر شده نباید توجه کرد.
وی در رابطه با اولویت های اعضا با انتخاب شهردار که کدام گزینه از میان بومی و غیر بومی بودن این جایگاه، در نظر دارند، عنوان کرد: نظر شخصی خود بنده شاخص بندی است و شهردارها ی بومی وغیر بومی را امتیاز بندی و هر کدام امتیاز بیشتری با توجه به تخصص، تجربه و تعهد به دست آورد انتخاب شود، اما در نگاه کلی می بایست به ملاک شاخص بندی توجه ویژه ای کرد زیرا از این طریق است که می توان به انتخابی شایسته دست پیدا کنیم.
عضو شورای شهر اهواز در خصوص اخباری که این روز ها در فضای مجازی توسط برخی صاحب نظران به گوش میرسد را رد کرد و اظهار داشت: گزینه هایی که در فضای مجازی منتشر می شوند در حد همان شایعات باقی مانده اند، حضراتی در این خصوص  گمانه زنی هایی را انجام می دهند که هیچ بحثی در خصوص مصادیق و گزینه های احتمالی انجام نشده است.
وی ادامه داد: پس از تعیین تکلیف اوضاع شورای شهر به طور قطعی  جلسه ای در این راستا جهت بررسی گزینه های احتمالی شهردار اهواز و رییس شورای شهر انجام خواهد شد. 
حسین حیدری تصریح کرد: شهردار فعلی در جلسات دوره گذشته شورای شهر اهواز گزارشات کار خود را ارائه می کرد که این گزارشات مبتنی بر تبصره و بودجه به همراه گزارش حسابرس سالانه بود و این گزارشات از سوی اعضای شورای شهر بررسی شده اند و آن قسمتی که بررسی نشده بود نیز در حال بررسی است.


کد: 132614
نویسنده خبر: فاطمه رکنی
 
تصاویر مرتبط
  • حیدری: منتخبین شورای پنجم اهواز جلسه ای در خصوص انتخاب شهردار نداشته اند
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.