اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 30 اردیبهشت 1399
تست کرونای رییس شورای شهر اهواز مثبت اعلام شد

  تست کرونای رییس شورای شهر اهواز مثبت اعلام شد

امتیاز: Article Rating

مدیر روابط عمومی شورای اسلامی کلانشهر اهواز گفت:متاسفانه عبدالزهرا سنواتی رییس  شورای اسلامی کلانشهر اهواز چند روزی است که گرفتار ویروس منحوس کرونا شده است..
محسن مرادی گفت:سنواتی هیچ گاه برای خدمت به مردم خود را قرنطینه نکرد و دایما بر پروژه ها و اقدامات شهرداری در مناطق و سازمانها نظارت مستقیم داشت و در بحث ضدعفونی و گندزدایی معابر و تاسیسات شهری در چندماه گذشته دوشادوش آتش نشانان غیور و جان برکف تلاش کرد تا شهر و مردم از ویروس منحوس کرونا در امان باشندکه متاسفانه در یکی از بازدیدها ویروس کرونا گریبانگیرش شده و چند روزی ست که در قرنطینه بسر می برد.
مرادی خاطر نشان کرد:سنواتی در مصایب و مشکلات همگام و همراه با  مردم بوده و هیچ گاه خود را در قامت رییس شورای شهر معرفی نکرد و در حادثه سیل تا کمر در آب بود و دوشادوش مردم در عین دو ،زرگان ،قلعه چنعان ،شهرک اندیشه ،چنیبه و ... اقدام به ساخت سیل بند نمود و شبانه روز در ان مناطق ایستاد و کار کرد و خم به ابرو نیاورد.
مدیر روابط عمومی شورای شهر اهواز افزود:سنواتی مدیری جهادی ست که برای حل مشکلات شهر از هیچ تلاشی دریغ نورزیده و این مسئله را می توان در تعدد بازدیدها از سطح شهر و جلسات عمومی در سالن شورا و مناطق به وضوح دید.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد: به یاری خداوند و تلاش های خستگی ناپذیر و فداکارانه مدافعین سلامت و رعایت دستورالعمل های بهداشتی گسترش ویروس منحوس کرونا به نقطه پایان برسد و رییس شورای شهر اهواز و دیگر مبتلایان صحت و سلامت خود را بازیابند.

تصاویر مرتبط
  • تست کرونای رییس شورای شهر اهواز مثبت اعلام شد
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

آرشیو اخبار